پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۶
کد خبر42715

مستندسازان ایران بر بام تبریز

بام.jpg

شهریارنیوز: هنرمندان و سینماگران مستندساز مهمان شهر تبریز، در اولین بازدید خود از شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ از ارتفاعات عینالی و بام تبریز بازدید نمودند.

کاروان یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» با حضور در ارتفاعات کوه عینالی، موسوم به بام تبریز و بخشهای تاریخی، تفریحی و خدماتی این مجموعه بازدید نمودند.
هوای لطیف زمستانی شهر تبریز که در سالهای اخیر بی سابقه محسوب می شود و بارش باران فضای مساعدی برای بازدید این مهمانان فراهم نموده است.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در حاشیه این بازدید گفت: بام تبریز یکی از فضاهای خاص شهر است که با اضافه شدن تله کابین، استخر و امکانات تفریحی به فضای قبلی مقبره و یادمان، می تواند معرف فضای طبیعی شهر تبریز باشد.
حسین آذرنیا ابراز امیدواری نمود شاهد تولید آثار فاخر و ارزشمند با بهره گیری از فضاهای متنوع شهر تبریز برای معرفی این خطه از ایران زمین با یاری هنرمندان کشور باشیم.
گفتنی است اساتید، مسئولان، چهره‌های سینمای مستند، هیات‌های انتخاب، داوری، نامزدها و برگزیدگان یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، اکنون در شهر تبریز حضور دارند.
این گروه متخصص با حضور در اماکن مختلف شهر زمینه تهیه و تولید آثار سینمایی با موضوع شهر تبریز را بررسی نموده و تبریز را در قاب تصاویر تولیدات آتی خود قرار خواهند داد.

ارسال نظر