دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
کد خبر42791

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز:
ذات فعالیت های روابط عمومی، حساس، سنگین و در عین حال مظلوم است

31160.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز، ضمن تشکر از زحمات بی وقفه و دلسوزانه مدیرکل سابق بر بهره گیری از تجارب اجرایی و استفاده از راهکارها و ایده‌های موثر تاکید کرد.

به گزارش شهریار، سعید حاجی زاده، در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز، ذات فعالیت های روابط عمومی را حساس، سنگین و در عین حال مظلوم عنوان و از آن به عنوان ویترین فعالیت های شهرداری یاد کرد.

مدیرکل روابط عمومی و بین الملل شهرداری در خصوص مسئولیت سنگین و خطیر اداره کل در رویداد تبریز 2018 ، بر تداوم روند همکاری صمیمانه و شبانه روزی اعضای مجموعه تاکید کرد.

حاجی زاده نهاد روابط عمومی را به عنوان پل ارتباطی بین شهروندان و سازمان عنوان کرد و افزود: حوزه روابط عمومی به جهت ضرورت انعکاس مناسب فعالیت های گسترده مجموعه بزرگ شهرداری تبریز و نیز ارتباط مستقیم با شهروندان بسیار حساس و با اهمیت بوده و انجام احسن این وظیفه خطیر، نیازمند همدلی همه کارکنان روابط عمومی است.

گفتنی است؛ در این مراسم، از تلاش‌های میراعتماد عمادی قدردانی شده و سعید حاجی زاده به عنوان مدیرکل‌روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز معرفی شد.

ارسال نظر