سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
کد خبر42813

مدیرعامل سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری تبریز:
«آرمان‌شهرِ آباد» با حضور مستمر شهروندان محقق می‌شود

علی مدبر.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز بر اهمیت اجرای هر چه بیشتر برنامه‌های فرهنگی و مشارکت شهروندان در توسعه برپایی این اقدامات تاکید کرد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز، علی مدبر پارکهای تبریز را یکی از برجسته‌ترین فضاها برای فعالیت‌های فرهنگی عنوان کرده و گفت: برنامه‌ریزی جهت برپایی نمایشگاه‌های گل و گیاه، مسابقه‌های فرهنگی، جشنواره‌های شهروندی و... از این پس مهمترین رویکردهای فرهنگی در این مجموعه است.

مدبر با اشاره به ضرورت مشارکت‌دهی هر چه بیشتر شهروندان در اجرای این برنامه‌ها، اظهار داشت: بی‌شک آرمان دست یافتن به شهری آباد و زیبا بدون حضور مستمر شهروندان تحقق نمی یابد.

وی خاطرنشان کرد: دو مقوله‌ی زیباسازی و فضای سبز با تلفیق مناسب در کنار یکدیگر می توانند جلوه‌ هایی منحصربفرد را در سطح شهر رقم بزنند.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری تبریز این اقدام را امری خوش یمن در رویداد تبریز 2018 دانسته و گفت: بدون تردید در تبریز 2018 توجه به زیبایی و طراوت شهری و پدید آوردن منظری بدیع، بسیار مثمرثمر است.

مدبر در پایان خاطرنشان کرد: با توسعه و ادغام دو سازمان زیباسازی و فضای سبز، از این پس فعالیت‌های این حوزه نیز گسترش پیدا کرده و طیف وسیع تری از برنامه‌های شهر و شهروندی را در بر می گیرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 12 =