شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۸
کد خبر42871

لاله پارک میزبان کاروان تبریزیم

1426.jpg

شهریارنیوز:اجرای آثار بخش مرور پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم به مجتمع تجاری فرهنگی لاله پارک تبریز رسید.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، دومین روز اجرای آثار بخش مرور پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم با میزبانی مجتمع تجاری فرهنگی لاله پارک و حضور شهروندان تبریزی برگزار شد.
در این اقدام فرهنگی آموزشی، نمایش خیابانی "دیوار" به کارگردانی جمال ساقی نژاد و نمایش خیابانی "دانه های خوشبختی" به کارگردانی حامد منافی در معرض دید عموم قرار گرفتند.
این دو نمایش که جزو آثار برگزیده ادوار پیشین جشنواره تبریزیم هستند، پس از بازبینی و بررسی هیات داوران، شایسته اجرای مجدد برای شهروندان تبریزی شناخته شده و در قالب بخش "مرور" پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم به مرحله اجرا رسیدند.
محوطه طبقه فوقانی مجتمع تجاری فرهنگی لاله پارک شامگاه روز جمعه میزبان هنرمندان و شهروندان علاقه مند به هنر نمایش به ویژه نمایش های خیابانی بود.
مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز ضمن قدردانی از مشارکت موثر بخش خصوصی و مجتمع های تجاری شهر در این اقدام فرهنگی، ابراز امیدواری نمود شاهد اثرگذاری این نمایشها در حوزه فرهنگ شهروندی باشیم.
آذرنیا افزود: تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ نیازمند فعالیت گسترده در حوزه فرهنگ و فرهنگسازی است و در این راه از یاری تمامی دلسوزان شهر استقبال می کنیم.
طبق برنامه اعلامی دبیرخانه جشنواره بین المللی تبریزیم، از ۲۱ دیماه به مدت ۱۵ روز، هر روز یکی از سه مکان عمومی شامل مجموعه تجاری فرهنگی اطلس، مجموعه تجاری فرهنگی لاله پارک و مجموعه تجاری فرهنگی ستاره باران در سه نقطه شهر، میزبان اجرای هنرمندان بخش مرور خواهند بود.
گفتنی است پنجمین جشنواره بین المللی تبریزیم به عنوان یکی از برنامه های اصلی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در استقبال از مسافران فرهنگی‌ تبریز ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده و به شکلی طولانی مدت و در بازه زمانی حدود ۵ ماهه تا اردیبهشت ماه آینده میزبان شهروندان و علاقه مندان است.

ارسال نظر