یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹
کد خبر42902

با پایان احداث پل استانداری به نصر
عملیات عمرانی چهار رمپ تقاطع غیرهمسطح به پایان می رسد

712.jpg

شهریارنیوز: شهردارمنطقه پنج تبریز گفت: با پایان احداث پل اتصال دهنده کوی استانداری به نصر و جابه جایی تاسیسات شهری ،احداث چهاررمپ پروژه نیز در آستانه اتمام قرار گرفته است.

به گزارش شهریار به نقل ز روابط عمومی شهرداری منطقه پنج، یعقوب هوشیار با اعلام این خبر افزود: عملیات احداث پل واقع در اتوبان پاسداران به طول 55 متر و عرض 35متربه پایان  رسیده و درمرحله ساخت قرنیز و خاکریزی دیواره کناری قرارگرفته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این پروژه از چهار رمپ تشکیل شده یادآور شد: رمپ پاسداران به کوی استانداری به پایان رسیده و درمرحله آسفالت ریزی قرارگرفته است.

وی خاطرنشان کرد:رمپ این مسیر بعد از جابجایی تاسیسات گاز به پایان می رسد.

هوشیار همچنین در مورد مشخصات رمپ سوم اظهارکرد: با پایان عملیات احداث دیواره سنگی و انتقال تاسیسات شهری رمپ دسترسی کوی نصر به اتوبان پاسداران در آستانه افتتاح است.

شهردار منطقه در رابطه با احداث رمپ چهارم این پروژه نیز گفت : رمپ دسترسی کوی استانداری به پاسداران درمرحله خاکریزی است و درحداقل زمان قابل بهره برداری خواهد بود.

وی طول مسیر اصلی این پروژه بزرگ را ۲۶۰۰ متر عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از این تقاطع غیر همسطح علاوه بر اینکه کوی نصر از بن بست بودن خارج می شود شاهد اجرای فاز اول اتوبان ولایت نیز خواهیم بود.

شایان ذکراست برای فاز اول اتوبان ولایت200میلیاردریال هزینه خواهدشد.

اعتبار پیش بینی شده برای کل مسیراتوبان ولایت1000میلیاردریال است.ارسال نظر