سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
کد خبر43288

مدير عامل سازمان سيما، منظر و فضای سبز شهری تبریز:
فضاهاي باز و سبز شهري تبریز از لحاظ کمی و کیفی توسعه می‌یابند

605.jpg

شهریارنیوز: مديرعامل سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري تبریز گفت: مطالعات لازم در خصوص نحوه و چگونگي اتخاذ راهکارهاي مناسب در خصوص توسعه فضاهاي باز و سبز شهری در تبريز در دست اقدام است.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري تبریز، علی مدبر با بیان این مطلب اظهار داشت: يکي از اصلي ترين و مهم ترين مباحث مطروحه در مديريت شهري شهرهاي معاصر و به ويژه کلانشهرها موضوع توسعه و احيا فضاهاي باز سبز و عمومي شهري است.

مدبر تصریح کرد: اميدورايم ضمن اتخاذ رويکرد مناسب و مشارکتي لازم، بتوانيم در آينده‌ای نزديک نسبت به ارتقاء کميت و کيفيت فضاهاي سبز و باز عمومي شهري گام هاي موثري برداريم .

به گفته‌ی وی، توجه و تاکيد بر ابعاد اجتماعي و فرهنگي پارکها و فضاهاي سبز شهري موجود تبريز نيز در دستور کار سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري است.

مديرعامل سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري تبریز با تاکید بر فعال‌سازی پتانسيل هاي بالقوه موجود در پارکها و فضاي سبز شهری، گفت: با بهره گيري از تجارب عملي صاحب نظران در اين حوزه و همچنين ايجاد کانال ارتباطي دو سويه بين اساتيد و نخبگان دانشگاهي به ياري خدا می‌توانیم نسبت به تحقق این امر اقدام کنیم.

ارسال نظر