چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳
کد خبر43315

در جلسه مشترک سازمان مدیریت حمل ونقل بار و شهرداری منطقه ۱۰ تاکیدشد:
شناسائی و بهره برداری از باراندازها درون شهری واقع درمحدوده منطقه ۱۰

89.jpg

شهریارنیوز: در جلسه مشترکی که با حضور مدیران سازمان مدیریت حمل ونقل بار و شهرداری منطقه ۱۰ تبریز انجام شد بر تسریع در شناسائی و بهره برداری از باراندازها و انبارهای کالای درون شهری واقع درمحدوده شهرداری منطقه ۱۰تاکید شد.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز، در این جلسه که در محل سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداریتشکیل شد در ابتدای جلسه فاضل نادری مدیرعامل سازمان ضمن ضروری شمردن تسریع در ساماندهی، شناسائی و ایجاد باراندازهای درون شهری در نقاط پرترافیک گفت: با هدف سامان‌دهی و حمل ونقل کالای درون شهری، کاهش انواع آلودگیهای ترافیکی و زیست محیطی و آلودگیهای بصری و افزایش ایمنی ترافیک درسطح شهر همکاری تنگاتنگ سازمان و منطقه ایجاد شده است که این امر عامل مهمی در پیشبرد اهداف سازمانی خواهدبود.

وی با اشاره به اهداف اصلی از طرح شناسائی و ایجاد باراندازهای واقع در حوزه شهرداری منطقه ۱۰ یادآورشد: سامان‌دهی واعمال نظارت برتردد خودروهای حمل ونقل کالا در محدوده بازار، اعمال محدودیت ترددزمانی و مکانی برای خودروهای باری و کاهش توقف خودروهای سنگین وسبک  باری درحاشیه خیابان وپیاده رو از اصلی ترین اهداف سازمانی برای پیگیری و اجرای طرح مذکور است.

نادری در ادامه خاطرنشان کرد: امیدواریم با ایجاد اکیپ‌های مشترک سازمان مدیریت حمل ونقل بار و شهرداری منطقه ۱۰ اقدام به شناسائی انبارهای غیرمجاز سطح شهر و الزام مالکان این انبارها برای اخذ مجوزهای لازم از شهرداری کرده و از این راه بتوانیم گام مهمی در خصوص ساماندهی و شناسائی انبارهای درون شهری برداریم.

در ادامه جلسه وظیفه شناس شهردار منطقه ۱۰ تبریز نیز ضمن استقبال از این طرح اظهار کرد: طرح شناسائی و احداث باراندازهای درون شهری در محدوده مرکزی و پرترافیک شهر تبریز می تواند نقش مهمی در کاهش آلودگی هوا و کاهش ترافیک منطقه بازار و مرکزی شهر داشته و در شکل دهی نظم شهری قدمی موثر باشد.

وی تاکید کرد: شهرداری منطقه ۱۰ آمادگی لازم را دارد با همکاری سازمان مدیریت حمل و نقل بار در شناسائی باراندازها و انبارهای کالا و صدور مجوزهای مربوطه نهایت همکاری را به عمل آورده و در ساماندهی انبارهای محدوده منطقه اقدامات لازم را انجام دهد.

در ادامه این جلسه انبارها یپیشنهادی سازمان در محدوده خیابان دارائی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد اقدامات لازم توسط شهرداری منطقه و سازمان بار برای شناسائی و احداث باراندازهای این منطقه و همچنین ساماندهی انبارهای موجود انجام شود.


 


 


 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 12 =