شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
کد خبر43386

دعوت از خارجی‌ها برای ساخت خدمات روبنایی پردیس

57454919.jpg

شهریارنیوز: ۱۷ شرکت خارجی برای تکمیل خدمات روبنایی شهر جدید پردیس و بیش از ۱۰۰ شرکت داخلی به دعوت شرکت عمران قرار است ۲۵ تا ۲۶ بهمن‌ماه پای میز مذاکره بنشینند.

به گزارش شهریار به نقل از ایسنا، در راستای برقراری بین سرمایه‌گذاری و مشارکت در شهر جدید پردیس، قرار است طی روزهای ۲۵ تا ۲۶ بهمن ماه سال جاری حدود ۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی و همچنین مدیران شهری در تالار دو روزه در پارک علم و فناوری پردیس حضور پیدا کنند.

سعید غفوری- مدیرعامل شرکت عمران پردیس- با اعلام این خبر به ایسنا گفت: فرصت‌های سرمایه‌گذاری که از سوی شهرهای جدید و برخی شهرداری‌ها در این تالار ارائه خواهد شد، در زمینه تکمیل مراکز محلات، نوسازی بافت فرسوده، شهر بازی‌های روباز و سرپوشیده، هتل، انرژی‌های پاک، پسباند و بازیافت، شهر هوشمند، خودروهای هیبریدی و برقی، ساخت و سازهای شهری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری متنوع است.

وی تصریح کرد: پروژه و فرصت‌های متعددی در شهر جدید پردیس وجود دارد که اجرایی شدن آنها نیازمند حضور سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس ادامه داد: در این راستا از اول بهمن ۱۳۹۶ با دعوت این شرکت و با همکاری چندین تیم مجرب، اقدامات لازم برای برقرار سیستم سرمایه‌گذاری و مشارکت در حال انجام است. یکی از اقدامات، برگزاری تالار سرمایه‌گذاری است که برنامه‌ریزی لازم انجام شده و این تالار در تاریخ‌های ۲۵ تا ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۶ در شهر پردیس- محل پارک علم و فناوری- با حضور صدها نفر از مدیران شرکت‌های داخلی و خارجی و مدیران شهری برگزار خواهد شد.

غفوری خاطرنشان کرد: برنامه‌ها و اقدامات متعددی در پردیس برای ایجاد سیستم سرمایه‌گذاری و مشارکت در حال طرح‌ریزی است که نتایج آن متعاقبا اعلام می‌شود.

 

ارسال نظر