سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
کد خبر43478

اتفاقی عجیب در بازی بادران و شهرداری تبریز؛ اخراج به دلیل نداشتن ساق بند!

فوتبال شهرداری.jpg

شهریارنیوز: در جریان یکی از بازی های این هفته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال و در بازی دو تیم بادران تهران و شهرداری تبریز، اتفاق جالبی رخ داد.

 در جریان بازی دو تیم بادران تهران و شهرداری تبریز که با نتیجه 1-1 خاتمه یافت و جنجال زیادی نیز داشت، پیمان رنجبری مهاجم تیم شهرداری تبریز در دقیقه 5 دیدار، باتوجه به سر به سر شدن با مدافع بادران، از داور بازی کارت زرد اول را دریافت کرد.

 

در کش و قوس بازی در نیمه اول، یکی از اعضای کادرفنی تیم بادران، متوجه می‌شود که پیمان رنجبری ساق بند ندارد و این موضوع را به داور مسابقه اطلاع می‌دهد. همین موضوع سبب می‌شود تا داور مسابقه به رنجبری کارت زرد دوم را نشان دهد و به همین سادگی او از زمین اخراج شده و شهرداری تبریز 10 نفره شود. ناگفته نماند که در قوانین فدراسیون فوتبال، قانونی مبنی بر دادن کارت زرد به بازیکنی که ساق بند ندارد، وجود ندارد و صرفا داور مسابقه باید به بازیکن خاطی، تذکر دهد.

 

همین موضوع، سبب شده تا باشگاه شهرداری تبریز ضمن ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال، خواهان پس گرفتن کارت زرد دوم رنجبری شده و از فدراسیون خواسته تا ضمن بخشش رنجبری، به وی اجازه همراهی تیم شهرداری در بازی هفته آینده این تیم را بدهد.

ارسال نظر