سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۰
کد خبر43479

شهردار منطقه 8 تبریز تاکید کرد:
معرفی، بازسازی واستحکام بخشی بازار تبریز با همگرایی دستگاههای مختلف

گزارش تصویری:بهره برداری از پروژه های شهرداری منطقه 8 تبریز

شهریارنیوز: شهردار منطقه 8 تبریز بازسازی، استحکام بخشی و معرفی بازار تبریز را نتیجه همگرایی و اراده مشترک دستگاههای مختلف اجرایی در شهر تبریز دانست.

به گزارش شهریار، محبوب تیزپاز نیاری در مراسم بهره برداری از 14 پروژه شهرداری منطقه 8 تبریز با اعلام این مطلب افزود: بازار تبریز، بزرگترین بازار سرپوشیده جهان و عزیزترین قسمت شهرمان است و میهمانان و توریست هایی که می آیند حتما از بازار بازدید می کنند.

وی با تاکید بر اینکه با همت شهرداری و همکاری سازمان میراث فرهنگی سعی داریم مسائل و مشکلات موجود در بازار و پیرامون منطقه را رفع نماییم افزود:  در راستای آماده سازی هرچه بهتر بازار تبریز، معرفی، بازسازی واستحکام بخشی بازار تبریز و همچنین جداره سازی پیرامون بازار باید مورد توجه قرار گیرد.

تیزپاز گفت: با کمک شهرداری ومیراث فرهنگی و حمایت دستگاههای دیگر با تمام توان به دنبال بهینه سازی بازار برای حضور گردشگران هستیم و همگرایی کاملی که در بین دستگاههای مختلف ایجاد شده است شرایطی را فراهم کرده است تا با تلاش همه کارهای خدماتی خوبی انجام گرفته است.

با حضور شهردار تبریز و جمعی از اعضای شورای اسلای شهر، ۱۴ پروژه‌ عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۸ تبریز با هزینه‌ای بالغ بر ۴۳میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

ارسال نظر