شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵
کد خبر43575

در دیدار شهردار الیجا با معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز مطرح شد؛
کمک های ایران به مردم بوسنی فراموش نشدنی است

625.jpg

شهریارنیوز: در ادامه دیدارهای معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز با مقامات و مسئولین کشور بوسنی و هرزگوین در این کشور، حجت الاسلام حمیدی با شهردار الیجا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شهریار به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز، در این دیدار سنایید میچیچ شهردار الیجا ضمن یادآوری خاطرات کمک های انسان دوستانه جمهوری اسلامی ایران به مردم کشورش در ماجرای جنگ بوسنی و هرزگوین، آن کمک ها را فراموش نشدنی قلمداد کرده و اظهار داشت: این اقدامات مردم و دوت ایران هیچ گاه از ذهن مردم بوسنی فراموش نخواهد شد.

وی همچنین ضمن تبریک به مناسبت انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی اظهارداشت: این انتخاب به خوبی جایگاه مهم و تاثیرگذار این کلانشهر را در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ جهان اسلام نشان می دهد.

در این دیدار حجت الاسلام حمیدی نیز ضمن تقدیر از مردم و مقامات کشور بوسنی و هرزگوین بابت میزبانی شایسته و کمک به برگزاری هرچه باشکوه تر نمایشگاه روزهای فرهنگی تبریز اظهار داشت: تبریز شهری گردشگرپذیر بوده و مردمانش در مهمان نوازی زبانزد خاص و عام هستند.

وی افزود: از همین جا از تک تک مسئولین و مردم کشور بوسنی و هرزگوین دعوت می کنیم تا در سال 2018 با سفر به تبریز، از نزدیک شاهد پیشرفتهای چشمگیر این کلانشهر در عرصه های مختلف باشند.

ارسال نظر