سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳
کد خبر43615

آلومینیوم اراک 2 ماشین سازی 2؛
94 دقیقه دو گل، 2 دقیقه آخر 2 گل!

ماشین سازی.jpg

شهریارنیوز: تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در حالی در هفته سوم بازی برده را با تساوی عوض کرد که چیزی جز بدشانسی و بی دقتی نمی توان بر این اتفاق نام گذاشت.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در شرایطی که تا دقایق پایانی با 2 گل از میهمان خود عقب افتاده بود، موفق شد با خوش شانسی در کمال شگفتی بازی را به تساوی بکشد.

 هفته بیست و سوم رقابت های لیگ یک امروز با برگزاری 4 دیدار دنبال شد و در یکی از این مسابقات تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خانه میزبان شاگردان عباس آقایی بود و در پایان و در شرایطی که ماشین سازی تبریز فاصله ای با کسب پیروزی در این مسابقه نداشت، با 2 گل دقایق پایانی شاگردان حامد بصیری با یک امتیاز اراک را ترک کرد.


این مسابقه عجیب تا دقیقه 95 با نتیجه 2 بر صفر و با گل های حسین قره داغی در دقیقه 5 و سعید مهری در دقیقه 87 به سود تیم ماشین سازی پیگیری می شد، که شاگردان حامد بصیری توانستند با دو گل سجاد آقایی و حمید غلامی در دقایق 95 و 96 بازی را به تساوی بکشانند تا دراماتیک ترین بازی هفته رقم بخورد.


3 امتیاز این مسابقه می توانست جهشی عالی برای تیم ماشین سازی تبریز باشد ولی با کسب تساوی دو تیم در کمر کش جدول باقی ماندند. ماشین سازی با 27 امتیاز در رتبه 12 ام قرار گرفت و آلومینیوم اراک هم 25 امتیازی در رتبه ی چهاردهم قرار دارد و باید منتظر برگزاری سایر بازی ها باشند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
8 + 8 =