سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶
کد خبر43651

پیام نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربايجان شرقی در پی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز

khodabakhsh.jpg

شهریارنیوز: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربايجان شرقي در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز را در مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور تبریک گفتند.

به گزارش شهریار، در پيام تبريك مشترک نماینده ولی فقیه در استان و  استاندار آذربايجان شرقي به مناسبت پيروزي سروقامتان تيم بسكتبال شهرداري تبريز در مسابقات ليگ برتر باشگاه هاي كشور آمده است:

 

    باسمه تعالی                  

قهرمانی افتخارآميز تيم بسكتبال شهرداري تبريز  در رقابت‌های ليگ  برتر  کشور و پيروزي مقتدرانه در اين دوره از رقابت ها، بار دیگر شایستگی و توانمندی قابلیت های اين خطه قهرمان پرور را به تصوير كشيد و موجبات شادي و خرسندي جامعه ورزشي استان، خصوصا هواداران فهيم،با فرهنگ و مردم ورزش دوست تبريز را فراهم نمود.

بدون ترديد پيروزي اين تيم، حاصل همت، تلاش، پشتكارمدیریت باشگاه، كليه بازيكنان و زحمات كادر فني ،مربيان و ساير عوامل مي باشد كه مايه  بسي افتخار و مباهات است.

اينجانبان ضمن تبريك اين پيروزي بزرگ و غرور آفرين  به جامعه ورزشي استان به خصوص مردم شریف و هواداران غيرتمند ، مراتب قدرداني و تشكر وي‍‍ژه خود را از دست اندركاران و بازيكنان سختكوش و شايسته اين تيم ابراز نموده ،از درگاه ايزد سبحان موفقيت و پيروزي اين عزيزان را در ساير رقابت هاي كشوري و عرصه های بین المللی آرزومندیم.

 

                                   مجید خدابخش                                                                        محمد علي آل هاشم                         

                            استاندار آذربايجان شرقي                                             نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه تبريز    

        

ارسال نظر