چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
کد خبر43672

پیام تبریک مدیرعامل سازمان ورزش بعد از قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر

photo_۲۰۱۸-۰۲-۱۳_۲۳-۲۲-۵۴.jpg

شهریارنیوز: علیرضا رحیمی بعد از قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر طی پیامی ضمن تشکر از زحمتکشان این موفقیت، تبریک گفت.

به گزارش شهریار، در این پیام آمده است:

بی شک هر موفقیتی محصول کار تیمی ،احساس مسئولیت و تلاش صادقانه برای دستیابی به اهداف والا و متعالی است.

موفقیت های ورزشی شهرداری تبریز در عرصه قهرمانی و همگانی محصول همکاری ،حمایت و همراهی تمامی عوامل و مدیران شهری و شهرداری و منتخبان مردم در شورای شهر است و بی شک تداوم این موفقیت ها بدون حمایت های مردم و مسئولین امکان پذیر نیست.

حلاوت و شیرینی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز به واسطه ایجاد حس غرور و شادی در مردم و مسئولین شهرمان برای ما دوچندان می شود و خداوند را شاکریم که این فرصت را در اختیارمان قرار داده است تا به عنوان فرزندی کوچک از این دیار ، بار دیگر نام تبریز را در عرصه ای نو بر بلند ترین قله موفقیت و افتخار ایران حک نماییم.

حمایت و پشتیبانی مردم آذربایجان و پیام های دلگرم کننده مسئولین ارشد استان از جمله امام جمعه محبوب و مردمی ، استاندار عزیز ، فرمانده محترم سپاه عاشورا و شهردار توانمند و متخصص شهرمان و سایر مدیران استانی و شهری نشان داد که اتحاد و همدلی مثال زدنی در تبریز برای سربلندی شهر و استانمان شکل گرفته و این نوید بخش روزهای خوش برای شهر و استانمان می باشد .

در پایان ، به عنوان عضوی کوچک از جامعه ورزش آذربایجان و شهرداری تبریز از مردم ،مسئولین و همه دست اندکاران این موفقیت بزرگ تشکر نموده و تداوم توفقیات بیشتر همه عزیزان را از خداوند رحمان مسئلت می نمایم.

 

دکتر علیرضا رحیمی

مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تبریز

ارسال نظر