پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
کد خبر43970

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند
خدمت به کارگران خدمات شهری، انجام وظیفه و باعث افتخار است/ کمیسیون خدمات شهری با جدیت پیگیر انتخاب نماینده پاکبانان

اصغری پسماند.jpg

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت: نماینده پاکبانان با طی مراحل مشخص و ساز و کار معین از طریق اداره کل کار و امور اجتماعی  انتخاب می شود.

به گزارش شهریار، علیرضا اصغری با تاکید بر ضرورت توجه به حق و حقوق کارگران خدمات شهری از سوی پیمانکاران و دستگاههای اجرایی افزود: بر اساس تصمیمات کمیسیون خدمات شهری مقرر شده است از طریق اداره کار نماینده  کارگران انتخاب شود .

اصغری با اعلام اینکه هنوز نماینده کارگران انتخاب نشده است گفت: به دنبال این هستیم که با مد نظر قرار دادن حساسیت های کمیسیون خدمات شهری شورا این مهم را به سرانجام برسانیم.

اصغری با اشاره به تصمیم کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص انتخاب نماینده پاکبانان اظهار داشت: وظیفه ما خدمت رسانی به پاکبانان و رفع مشکلات و مسائل مربوط به آنان است و افتخار می کنیم که در خدمت این قشر زحمت کش باشیم.

وی افزود: ارائه خدمات مختلف رفاهی، درمانی و آموزشی به پاکبانان همواره مورد تاکید شهردار محترم و اعضای شورای شهر بوده است و قطعا به دنبال تداوم و تقویت این نوع خدمات هستیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز با تاکید بر ضرورت توجه به قشر زحمت کش کارگران خدمات شهری گفت: تا تعیین تکلیف نماینده پاکبانان، نظارت بر این امر، از طرف روسای دستگاههای نظارت حاضر در مناطق دهگانه صورت گرفته و روسای دستگاههای نظارت مستقر در مناطق دهگانه به موارد و مشکلات رسیدگی می کنند.

ارسال نظر