شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
کد خبر43983

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی؛
مراسم اعتکاف سال جدید ۱۱تا ۱۳فروردین درمساجدمحوری برگزار می‌شود

2730016.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از برگزاری مراسم اعتکاف سال ۱۳۹۷ در ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین در سطح استان خبر داد.

به گزارش شهریار به نقل از مهر،حجت‌الاسلام والمسلمین سیدشهاب‌الدین حسینی روز شنبه در جمع مدیران و روسای ادارات تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ضمن بیان اینکه این جلسه جهت برنامه‌ریزی برای مراسم اعتکاف سال جدید و بررسی شاخص های ابلاغی اجرا شده در سال ۹۶ و بررسی شاخص های فرهنگی و قرآنی سال۹۷تشکیل شده، از تلاش و همت مدیران ادارات تبلیغات اسلامی استان بابت برگزاری مراسم های دینی و ملی تقدیر کرد.

وی افزود: مراسم اعتکاف سال ۹۶ خوشبختانه با رشد ۲۵درصدی نسبت به سال ۹۵ برگزار شد و امیدواریم مراسم امسال نیز که در ۱۱، ۱۲ و ۱۳ فروردین برگزار خواهد شد، شاهد حضور و استقبال مردم عزیز استان باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با خاطرنشان کردن برنامه‌های فرهنگی برگزار شده در سال ۹۵،  افزایش روحانیان مستقر از ۵۱ نفر در سطح استان به ۱۱۴ روحانی مستقر را از مهم‌ترین اقدامات تبلیغات اسلامی در سطح شهرهای کوچک و روستاها برشمرد.

وی ادامه داد: هرچند کمبود امکانات و بودجه‌های فرهنگی باعث رنجش خاطر دستگاه‌های فرهنگی در سال‌های اخیر شده اما خوشحالیم که با حمایت مردم توانستیم برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی ماه رمضان، محرم و صفر، ایام فاطمیه ،دهه فجرو... را به نحو احسنت برگزار کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسینی در پایان از پیگیری اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی برای افزایش و ارتقاء فعالیت های فرهنگی و قرآنی در سال۱۳۹۷ سخن به میان آورد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی از حمایت های معنوی نماینده ولی فقیه در استان حجت الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم قدردانی کرده و از غنی شدن محتوایی برای ارتقاء ارزش های معنوی و اخلاقی و اجتماعی اعتکاف با حضور شخصیت ها و سخنرانان کشوری به ویژه حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز خبر داد.

ارسال نظر