دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
کد خبر44024

به همت مدیریت امور بانوان شهرداری تبریز؛
دومین نمایشگاه عطر یاس با موضوع پوشش ایرانی – اسلامی افتتاح شد

photo_۲۰۱۸-۰۳-۰۴_۱۹-۴۳-۲۳.jpg

شهریارنیوز: دومین نمایشگاه عطر یاس، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در محل عمارت شهرداری تبریز توسط معاون فرهنگی اجتماعی و مدیر امور بانوان و خانواده شهرداری افتتاح شد.

به گزارش شهریار، این نمایشگاه با موضوع «پوشش ایرانی، اسلامی» به همت مدیریت امور بانوان و خانواده معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز و همراهی بانوان طراح و کارآفرین شهر تبریز و شهر قم برپا شده است.

حجت الاسلام حمیدی در آیین افتتاح این نمایشگاه، نمایاندن الگوهای کارآمد، به روز و منطبق بر نیازهای جوانان و بانوان را دارای اهمیت بالایی قلمداد نمود و از برپایی این نمایشگاه تمجید کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز با تاکید بر آموزه‌های دینی در تاثیرگذاری فعالیت‌های مرتبط با حوزه عفاف و حجاب، ترویج این فرهنگ را نیازمند همراهی اقشار مختلف فعالان فرهنگی و همچنین هنرمندان عرصه پوشاک دانست و خواستار استمرار این اقدام شد.

خبازیان مدیر امور بانوان و خانواده هم  با بیان این که در این نمایشگاه سعی شده در زمینه سبک زندگی ایرانی – اسلامی، الگوسازی و ترویج حجاب و عفاف در بین بانوان به خصوص دختران جوان فرهنگ سازی شود، افزود: دومین نمایشگاه پوشش ایرانی  اسلامی 

 با هدف توسعه و گسترش الگوهای مناسب برای سبک های رایج زندگی، احیاء و تقویت سنت ها و آداب فرهنگی برپا  شده است.

وی خاطرنشان کرد:  نمایشگاه عطر یاس 2 از 13 تا 18 اسفندماه همه روزه از ساعت 10 صبح تا 5 عصر در محل عمارت تاریخی شهرداری تبریز برای بازدید عموم آماده است.
گفتنی است؛ در این مراسم افتتاح مدیرعامل سازمان فرهنگی و هنری و معاونین فرهنگی و اجتماعی مناطق حضور داشتند.

ارسال نظر