شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
کد خبر44129

شهردار تبریز خبر داد:
افزایش ساعت کاری مترو و اتوبوس های شرکت واحد تبریز تا پایان سال

photo_2018-03-10_10-29-51.jpg

شهریارنیوز: شهردار تبریز از افزایش ساعات کاری مترو و اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در روزهای پایانی سال جدید خبر داد.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج شهین باهر با اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات بهینه به شهروندان در آستانه ایام نوروز ، ساعات کاری اتوبوس های شرکت واحد تبریز یک ساعت افزایش می یابد.

شهین باهر افزود: افزایش ساعت کاری اتوبوس ها از 20 اسفند ماه شروع خواهد شد و بر این اساس اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تا ساعت 22 به خدمت رسانی به شهروندان ادامه خواهند داد.

شهردار تبریز تاکید کرد: افزایش ساعات کاری اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در جهت کاهش ترافیک در شهر و رفاه حال شهروندان در ایام خریدهای نوروزی صورت گرفته است.

شهین‌باهر در پایان سخنانش همچنین از فعالیت اتوبوس های تندرو شرکت واحد در روز تحویل سال تا یک بامداد خبر داد و افزود: اتوبوس های شرکت واحد روز تحویل سال فقط در مسیر بی آر تی تا یک بامداد ارائه سرویس خواهند کرد.

مهندس ایرج شهین باهر همچنین در خصوص افزایش ساعت کاری قطار شهری تبریز افزود: در راستای کاهش ترافیک بخصوص ترافیک محدوده مرکزی شهر مقرر شد تا 28 اسفند ماه مترو تبریز تا ساعت 20:30  فعالیت نماید. پیش از این مترو تبریز تا ساعت 17:00 عصر فعالیت می کرد.

 

ارسال نظر