شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
کد خبر44150

بازدید معاون فرهنگی ،اجتماعی شهرداری کلانشهر تبریز از نمایشگاه غذای بانوان آذربایجان

شهریارنیوز: معاون فرهنگی ،اجتماعی شهرداری تبریز از نمایشگاه غذای بانوان آذربایجان در خانه سلامت شهرداری منطقه یک برگزار شده بود بازدید کرد.

به گزارش شهریار به نقل از  شهرداری منطقه یک  تبریز ،حجه الاسلام و المسلمین حمیدی  از برگزاری این نمایشگاه ابراز خرسندی نموده و اعلام داشتند : نقش بانوان آذربایجان در ایجاد فضای مهر و محبت و سفره های رنگینو خانواده دوستی بسیار حائز اهمیت بوده و می تواند در عصر حاضر که به واسطه تکنولوژی و ایجاد فضاهای مجازی خانواده ها از همدیگر دور شده اند،باعث رونق محافل گشته و یک دورهمی زیبا را تشکیل دهد .

معاون فرهنگی شهرداری کلانشهر تبریز بیان داشت: دست پخت کدبانوهای آذربایجان ضمن اینکه بسیار زیبا و دارای نقش و نگارینه های خاصی می باشد بلکه در حوزه سلامت هم مهم بوده و از خطرات جسمی و روحی بر روی انسان جلوگیری می نماید و آن هم به واسطه استفاده از غذاهای طبیعی و استفاده کمتر از نمک،روغن و شکر است که این خود نکته بسیار مهم می باشد . 

وی از برگزاری این نمایشگاه در آستانه عید نوروز ابراز خرسندی نموده و از شهردار منطقه یک آقای مهندس مولاخواه و مدیر امور فرهنگی منطقه یک آقای رامین راستی تشکر و قدر دانی بعمل آوردند .

شایان ذکر است در این نمایشگاه حدود 90 نفر از بانوان محترم شرکت نموده و بالغ بر 200 نوع غذا پخت شده بود .

 

.

.

.

.

.

.

.

ارسال نظر