چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
کد خبر44250

عملیاتی خدمات شهری منطقه ۴ در آستانه بهار ادامه دارد؛
کاشت بیش از ۴۵۰هزار بوته انواع گل بهاره/رنگامیزی ۷۵ کیلومتر از جداول

IMG_9796.JPG

شهریارنیوز: معاون خدمات شهری شهردار منطقه ۴ از کاشت بیش از ۴۵۰هزار بوته انواع گل خبر داد و گفت: با اجرای طرح های گل کاری، بخش عمده‌ای از غرب تبریز جلوه ویژه ای به خود گرفته است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، یعقوبی افزود: ۷۵ کیلومتر اجرای عملیات رنگ آميزی و زيباسازی جداول، پاکسازی معابر اصلی و فرعی، رنگ آمیزی مبلمان شهری، ترمیم پل های فلزی، حذف زوائد بصری و ... از جمله اقداماتی است که توسط نیروهای خدماتی اجرا می شود.

 

معاون خدمات شهری شهردار منطقه ۴ با اشاره به توزیع بیش از ۲۵۰۰ تن آسفالت از آغاز اجرای طرح، تاکید کرد: آسفالت معابر اصلی و فرعی سطح حوزه با شش اکیپ عمرانی و خدماتی به صورت روزانه ترمیم می شود.

یعقوبی نورپردازی تقاطع های غیرهمسطح را از دیگر اقدامات منطقه برشمرد و افزود: نورپردازی یکی از راهکارهای زیباسازی پروژه های شهری است که مورد توجه ویژه منطقه قرار دارد.

 

وی اضافه کرد: نصب ۴۰طرح و المان نوروزی پرمحتوا و زیبا در دستور کار قرار دارد که طی جند روز آتی نصب و جانمایی آنها به اتمام می رسد.

وی پاکسازی، بهسازی، فضا آرایی و زیباسازی، ترمیم و لکه گیری آسفالت، هرس درختان و گلکاری، شستشو و رنگ امیزی مبلمان شهری را از جمله تدارک این منطقه در قالب طرح بایرام پئشوازی-تبریزین عنوان کرد.


ارسال نظر