پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
کد خبر44580

شهردار تبریز:
زنده یاد گهرخانی منشاء خدمات بزرگی برای تبریز بوده است

photo_۲۰۱۸-۰۴-۰۵_۱۲-۱۷-۰۸.jpg

شهریارنیوز: شهردار تبریز گفت: باید قدردان زحمات و تلاش های گذشتگان و بزرگان گذشته شهر که منشا خدمات بزرگ بوده اند، باشیم.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج شهین باهر در مراسم گرامیداشت زنده یاد اکبر گهرخانی گفت: در شهر تاریخی تبریز همواره نام کسانی ماندگار شده است که در این شهر  در جهت حل مشکلات مردم کارهای بزرگ و متفاوت انجام داده اند.  

شهردار تبریز با تاکید بر اینکه ما نیز باید هر چه در توان داریم برای خدمت به تبریزی و شهروندان تبریز انجام دهیم گفت: شروع کردن و به سرانجام رساندن کارهای بزرگ که منشا تغییرات بزرگ در تبریز باشد قطعا از نظر شهروندان فهیم تبریز دور نخواهد ماند.  

وی در ادامه با تقدیر از برگزار کنندگان  مراسم گرامیداشت زنده یاد اکبر گهرخانی گفت: قدردانی و قدرشناسی بزرگان و مشاهیر تبریز در زمان حیات و همچنین در سالهای بعد قطعا نتایجی خوبی خواهد داشت ما باید نشان دهیم که به یاد بزرگانی که عمر خود را صرف خدمت به مردم و رشد و شکوفایی شهر کرده اند، هستیم.  

شهردار تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: ما باید همواره قدردان  تلاشها و زحمات گذشتگان خود باشیم که منشا خدمات بوده اند و برای شهر اقدامات ماندگار کرده اند.  

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوت ورزشی و مدیر شایسته اسبق استان آذربایجان شرقی مرحوم اکبر گهرخانی بنیانگذار تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان روز پنج شنبه شانزدهم فروردین ماه در وادی رحمت تبریز برگزار شد.  

ارسال نظر