دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
کد خبر44630

با مشارکت سازمان پسماند شهرداری تبریز و مدیریت فناوری دانشگاه تبریز صورت می گیرد:
اجرای طرح ها و ایده های نو در راستای تولید انرژی پاک و حفظ محیط زیست در تبریز

ekologi.jpg

شهریارنیوز: دانشگاه تبریز و سازمان مدیریت پسماند در خصوص اجرای طرح ها و ایده های نو در راستای تولید انرژی پاک و حفظ محیط زیست در تبریز همکاری می کنند.

به گزارش شهریار به نقل از سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز، جلسه هماهنگی در خصوص اجرای طرح ها و ایده های نو در راستای تولید انرژی پاک و حفظ محیط زیست با مدیریت  فناوری دانشگاه تبریز نیز برگزار شد.

موسی محمدپور، مدیر امور فناوری دانشگاه تبریز با بیان این مطلب که سازمان مدیریت پسماند در خصوص اجرای پروژه های زیست محیطی اقدامات مهمی نظیر احداث مرکز دفن فنی و مهندسی و تصفیه خانه مدرن شیرابه را عملیاتی نموده است، افزود : اکنون زمان آن است با سنجیدن شرایط وضع موجود در خصوص محیط زیست، ایده ها و طرح های نو را با تعامل بین دانشگاه تبریز و سازمان مدیریت پسماند اجرایی سازیم.

همچنین وی افزود : احداث نیروگاه زباله سوز که جز مهمترین پروژه زیست محیطی کشور نیز می باشد و هدف اصلی آن تحقق ساختن تولید انرژی پاک از زباله می باشد، نیازمند مشارکت بیشتر با مراکز علمی و بحث و تبادل نظر و برگزاری کارگاه های تخصصی در این زمینه می باشد تا این تکنولوژی مدرن در راستای حفظ محیط زیست نیز استقرار یابد.

اصغری نیز ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه دانشگاه تبریز، افزود : با همکاری کارشناسان متخصص سازمان و اساتید مجرب دانشگاه و دانشکده های تخصصی بر آن هستیم تعامل و همفکری را در خصوص اجرایی نمودن پروژه های مهم زیست محیطی محقق سازیم.

ارسال نظر