چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
کد خبر44692

تلفیقی از باتجربه ها و جوانان مقابل تیم شفر
ترکیب احتمالی گسترش فولاد مقابل استقلال

گسترش فولاد.jpg

شهریارنیوز: تیم گسترش فولاد با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه مقابل استقلال قرار می گیرد و امید دارد نتیجه مطلوبی به دست آورد.

آبی های فوتبال تبریز در شرایطی امروز به مصاف استقلال می روند که در جدول رده بندی، جایگاه خود را تثبیت کرده اند و دغدغه ای بابت سقوط به دسته پایین تر ندارند. از این رو آنها خیالشان راحت است که شانسی برای کسب سهمیه آسیایی ندارند. با این حال جذابیت های دیدار با استقلال باعث می شود تا شاگردان فیروز کریمی از هیچ تلاشی برای کسب پیروزی مقابل آبی های پایتخت دریغ نکنند.


گسترش فولاد هفته گذشته مقابل استقلال خوزستان نیز برد خوبی به دست آورد و حالا در اندیشه تکرار پیروزی مقابل استقلالی است که برای نایب قهرمانی در لیگ برتر می جنگد. گسترشی ها در بازی امروز با استفاده از بازیکنان باتجربه ای که دارند و با بهره گیری از انرژی جوانان خود برای موفقیت تلاش خواهند کرد.


به احتمال فراوان در ترکیب گسترش فولاد برای بازی امروز فرناندو دخسوس دروازه بان برزیلی وظیفه حراست از دروازه آبی های تبریز را برعهده خواهد داشت. در خط دفاع با توجه به محرومیت احمد زنده روح احتمالا فیروز کریمی از وجود ادسون هنریکه و سیدمحسن حسینی در پست دفاع وسط و عزیز معبودی و سیداحمد موسوی در کناره ها استفاده خواهد کرد.


با توجه به بازگشت علیرضا نقی زاده، سرمربی گسترش فولاد برای انتخاب هافبک های تیمش کار سختی دارد؛ اما احتمالا آندرانیک تیموریان و علیرضا نقی زاده در پست هافبک تدافعی به میدان خواهند رفت. در این شرایط پیمان بابایی و رضا خالقی فر وینگر های راست و چپ خواهند بود و سامان نریمان جهان هم جلوی آنها بازی می کند. اسماعیل فرهادی نیز همچون بازی های گذشته به عنوان کاپیتان و مهاجم نوک به زمین می رود.


طبیعی است که گسترش فولاد با سیستم تدافعی تری در بازی امروز با استقلال حاضر شود؛ اما با توجه به حضور نفرات هجومی قدرتمند در خط حمله و نفرات نیمکت نشینی مثل زنیدپور، سالاری، افراز و ... شانس خوبی نیز برای گلزنی دارد.


دیدار گسترش فولاد و استقلال ساعت 17 امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار خواهد شد.

ارسال نظر