یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
کد خبر44731

شهردار منطقه 7 تبریز خبر داد؛
عملیات جدول گذاری، ساماندهی و اصلاح آبروها در کوچه شهید نامور رواسان

1083.jpg

شهریارنیوز: از اولین روزهای سال جدید و در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی کوچه شهید نامور رواسان، عملیات جدول گذاری، ساماندهی و اصلاح آبروها در این محل توسط معاونت فنی و عمرانی این شهرداری در حال اجراست.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله کوچه شهید نامور رواسان به دلیل نامناسب بودن آبروها و جداول که باعث تخریب آسفالت و ایجاد یک محیط غیر بهداشتی در محل شده بود ، عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها در این کوچه مورد اولویت قرار گرفت.

وی افزود: طول این کوچه 250 متر می باشد که در  عملیات عمرانی آن نسبت به تعویض جداول ، ساماندهی و اصلاح آبروها اقدام می شود که جداول مورد استفاده از نوع دوبل است که این امر باعث می شود هدایت آب های سطحی و ... به صورت مناسب صورت گیرد.

شهردار منطقه اظهار داشت: با اتمام این عملیات، شاهد افزایش عمر آسفالت معابر، رفع اختلالات تردد، جمع آوری و هدایت مناسب آب های سطحی، بهبود کیفی ظاهری معابر در این طرح حاصل شود.

وی افزود: اهالی این کوچه چندین سال بود که با مشکلات عدیده ای در این محل روبرو بودند که وضعیت نامناسب بهداشتی در این محل باعث ایجاد مشکلات فراوانی شده بود که خوشبختانه امروز شاهد مرتفع شدن این مسایل در این محل هستیم.

ارسال نظر