یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
کد خبر44735

با ریاست معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز برگزار شد:
بیست ویکمین جلسه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸

684.jpg

شهریارنیوز: بیست ویکمین جلسه کمیته تبلیغات و امور بین الملل ستاد تبریز۲۰۱۸ با ریاست معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز با موضوع بررسی برنامه های انجام گرفته برای سفر رییس جمهور و افتتاحیه رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸ در اتاق جلسه شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش شهریار، در این جلسه که با حضور حجت الاسلام حمیدی، رئیس کمیته تبلیغات و امور بین الملل تبریز۲۰۱۸، میرعلی اصغرالموسوی نماینده تام الاختیار استاندار در امور ۲۰۱۸ و آبدار رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان و سایر اعضای کمیته  برگزار گردید، اعضا آخرین برنامه های انجام گرفته برای سفر رئیس جمهور و مراسم افتتاحیه را بررسی کردند.

حجت الاسلام حمیدی در این جلسه اظهار داشت: تبلیغات تبریز۲۰۱۸ برای سایرکلانشهرها را از هفته های قبل آغاز کرده ایم و تا امروز در شهرهایی همچون قم، بجنورد، ایلام، بندرعباس، ارومیه و.... تبلیغات این رویداد بزرگ صورت گرفته است.

وی افزود: طبق مصوبه ستادملی ۲۰۱۸، تخفیف هایی نیز برای هتل، کیف و کفش تولید تبریز، و مکان های تاریخی و باستانی برای اردیبهشت ماه در قالب عیدانه تبریز۲۰۱۸ویژه گردشگران لحاظ شده که هتل های تبریز۵۰درصد، کیف و کفش ۳۰درصد و فرش ۲۵درصد تخفیف برای گردشگرانی که از اول تا بیست و پنجم اردیبهشت ماه به تبریز سفر کنند تخفیف لحاظ خواهد شد.

حجت الاسلام حمیدی ادامه داد: تلاش ما بر این است تا باتوجه به تقارن افتتاحیه این رویداد با اعیاد شعبانیه بتوانیم تا مراسمات این اعیاد را پررنگ تر برگزار کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز گفت: تبلیغات ویژه سفر رئیس جمهور و هیئت همراه ایشان به تبریز نیز از ۳۱ فروردین ماه در سطح شهر آغاز خواهد شد و همچنین جشنواره بین المللی تئاتر تبریزیم در ۱۰ نقطه شهر تبریز به مناسبت این رویداد برگزار خواهد شد.

ارسال نظر