دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
کد خبر44740

شهردار منطقه هفت تبریز خبر داد:
تداوم اجرای عملیات خدماتی _ عمرانی شهرک اندیشه، رواسان و آخماقیه

7.JPG

شهریارنیوز: شهردار منطقه هفت تبریز از تداوم اجرای طرح های خدماتی و عملیات جدول گذاری و اصلاح آبروهای شهرک اندیشه مقابل مجتمع های بهاران ، صدرا و نصر خبر داد.

به گزارش شهریار، علی فرخی  با اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی ،عملیات جدول گذاری ، ساماندهی و اصلاح آبروهای شهرک اندیشه مقابل مجتمع های های بهاران ، صدرا و نصر توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه  شروع شده است .

وی تصریح کرد: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله اهالی تلاش داریم نسبت به ساماندهی آبروهایی از سطح منطقه که نیازمند تعویض جداول و ... هستند اقدام کنیم.

وی  همجنیسن با اشاره به ساماندهی و اصلاح آبروهای این مسیر افزود: طول این مسیر  ۴۰۰ متر است که در  عملیات عمرانی آن، جدول دوبل عریض جاسازی می شوند.

فرخی ادامه داد: از اولین روزهای سال جدید و در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی کوچه شهید نامور رواسان ، عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها در این محل توسط معاونت فنی و عمرانی این شهرداری در حال اجراست.

شهردار منطقه هفت تبریز اظهار داشت: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله کوچه شهید نامور رواسان به دلیل نامناسب بودن آبروها و جداول که باعث تخریب آسفالت و ایجاد یک محیط غیر بهداشتی در محل شده بود ، عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها در این کوچه مورد اولویت قرار گرفت

علی فرخی با اشاره به تجمع زباله و نخاله در این اراضی علاوه بر تهدید سلامت شهروندان و جامعه از منظر زیبایی سیمای شهری، در پل جهاد واقع در آخر خیابان ابوذر آخماقیه عنوان کرد: این محدوده در حال پاکسازی است.

ارسال نظر