دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱
کد خبر44750

به صورت آزمایشی؛
پروژه شهروندسپاری در منطقه 9 شهرداری تبریز اجرا می شود

278.jpg

شهریارنیوز: رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز از اجرای آزمایشی پروژه شهروندسپاری در منطقه 9 شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، احمد فیضی رئیس سازمان با اشاره به ضرورت هوشمند سازی در خدمات متنوع شهرداری گفت: نتایج حاصله در توسعه زیر ساخت ها در تمام دنیا برای داشتن توسعه پایدار و استفاده از تمامی پتانسیل های شهری چاره ای به جز هوشمند سازی نداریم. 
وی گفت: سیستم مکانیزه شهروند سپاری، خدمات شهرسازی بر پایه ارائه خدمات به شهروندان در بستر اینترنت و شبکه دولت بوده و در جهت رفاه و کاهش حداكثري مراجعات حضوري شهروندان و سهولت ارتباط با شهرداری بصورت پنجره واحد شهری، از خدمات شهرداری بهره مند می شوند. سيستم مكانيزه سرويس گرا، خودكار و مبتني بر GIS و ساير فناوري هاي نوين بوده و تسهيل و تسريع در فعاليت ذيربط توسط پرسنل شهرداري و ساير ذينفعان به صورت غير حضوري (دور كاري) و با حذف كاغذ می باشد. 

وی افزود: انعطاف پذيري سيستم مكانيزه در جهت بهينه سازي و خودكارسازي هوشمند عمليات شهرسازي از طريق اصلاح ساختار و فرآيندهاي كاري به صورت مستمر نیز یکی دیگر از اهداف اولیه انجام این پروژه می باشد.

رئیس سازمان در بخش دیگری از سخنانش، ارائه كليه خدمات شهرسازي با رعایت يكپارچگی، فراگيری و هوشمندی، به صورت الكترونيكي و غير حضوري و كاهش هزينه هاي ارائه خدمات جهت ايجاد ارتباط موثر و ضروري با كليه ذينفعان و سيستم هاي مرتبط درون سازماني و برون سازماني را از اهداف دیگر این پروژه عنوان کرد.
 

ارسال نظر