دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
کد خبر44755

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز؛
اجرای "ناحیه محوری" طرح جامع خدماتی "گوزل تبریزیم" در سال جدید

برزگرررر.jpg

شهریارنیوز: معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز گفت: در راستای اصلاح فرآیند مطلوب کاری،توزیع مناسب مسئولیتها و ایجادانگیزه بیشترکاری دربین همکاران خدمات مناطق ونیزدسترسی آسان مردم به خدمات شهرداری و حل سریع مشکلات آنان سیستم"ناحیه محوری"در شهرداری تبریز ایجاد می شود.

به گزارش شهریار، مسعود برزگر جلالی افزود: علاوه براین و درجهت  ارزیابی نیازها و پاسخگوئی سریع به خواسته های به حق همشهریان  و توزیع مناسب امکانات و خدمات در مناطق مختلف تبریز پيش بيني ميشود اجرای این طرح نتایج خوبی به همراه خواهد داشت.
وی اظهار داشت: در این طرح مسئول ناحیه دارای اختیارات ویژه ای در زمینه برنامه ریزی، هماهنگی و اجرای امورات حوزه تعریف شده خود خواهد داشت که این امرنیز موجب تسهیل در انجام امورات ، تمرکز زدایی، استفاده بهتر از ظرفیت و امكانات نواحي و توانائیهای همکاران و در نتیجه نگهداری مطلوب حوزه مربوطه خواهد شد.
معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز، متذکر شد: طرح "ناحیه محوری" برای اولین بار است که در تبریز اجرا می شود که با استقرار کامل این سیستم در حوزه خدمات شهری شاهد تحول در بخش خدمات رسانی به مردم شریف و فهیم تبریز بوده و گام مؤثری در جهت توسعه پایدار شهری برداشته می شود.
وی ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همیاری شهروندان عزیز و با اجرای شایسته این طرح بتوانیم گامهای مؤثری در پاکیزگی و زیباسازی هرچه بیشتر شهری برداشته و موجبات رضایتمندی بیش از پیش همشهریان عزیز را فراهم آوریم.

ارسال نظر