سه‌شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸
کد خبر44775

میر علی اصغر الموسوی:
عینالی یکی از مقاصد گردشگری در رویداد تبریز 2018

970128-5.jpg

شهریارنیوز: نماینده تام الاختیار استاندار آذربایجان شرقی در ستاد تبریز 2018 و نماینده شهردار در کمیته اجرایی 2018 با حضور در سازمان عون بن علی از این تفرجگاه بازدید کرد.

به گزارش شهریار، میر علی اصغر الموسوی نماینده و در دیدار با فیروزیان مدیرعامل سازمان با تأکید بر برنامه ريزي و توسعه آتي تفرجگاه عینالی،گفت: در عينالي شاهد اقدامات بي نظير هستيم در کنار جاذبه های طبیعی و جنگلکاری های سال های گذشته که زیبایی خاصی به این کوهستان بخشیده است، اجرای چندین پروژه همچون دریاچه داغ گؤلی، سنگفرش مسیر اصلی، پارک طبیعت و حیات وحش، نگارخانه عینالی و ... این مجموعه یکی از مقاصد گردشگری در رویداد تبریز 2018 خواهد بود.
الموسوی با تاکید بر حمایت های مسئولین استان و شهر اظهار داشت: امیدوارم همه دستگاهها و نهادها از توسعه همه جانبه تفرجگاه عینالی و آماده سازی این تفرجگاه برای میزبانی هرچه بهتر از گردشگران همچنین مطرح شدن آن به عنوان تفرجگاه ملی حمایت کنند و یقین دارم در صورت تداوم توسعه با این شتاب، تفرجگاه عینالی به قطب گردشگری مهم ملی تبدیل خواهد شد.
وی کارهای انجام گرفته در عینالی را مصداق باقیات صالحات خواند و گفت: اقدامات سال های اخیر در این تفرجگاه قابل تقدیر است و بی شک تأثیر بسزایی در جذب گردشگران خواهد داشت و رویداد تبریز 2018 نیز فرصتی عالی برای شناساندن پتانسيل هاي این مجموعه به سرمایه گذاران بخش خصوصی می باشد. 

ارسال نظر