پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
کد خبر44933

بازیگر بنام تبریزی:
برگزاری جشنواره های بین المللی موجب پیشرفت هنر استانی است

DSC_5679.jpg

شهریارنیوز: بازیگر بنام تبریزی عنوان کرد: برگزاری جشنواره های بین المللی موجب پیشرفت هنر استانی است.

به گزارش شهریار؛ جمال ساقی نژاددر خصوص پنجمین جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز تبریزیم اظهار کرد: جشنواره بین المللی نمایش های خیابانی و فضای باز پنجمین دوره خود را سپری می کند که دوره های قبل در سطح کشوری برگزار شده بود.
وی با اشاره به شور و استقبال مردمی ابراز کرد: زمانی که فضای های اجرایی نمایش وسیع تر می شود طبیعتا نحوه ی و کیفیت ارائه نیز بهتر خواهدبود در همین راستا استقبال مردمی از نمایش های خیابانی بیشتر از گذشته است که همه این عوامل نشانگر پیشرفت است.
این هنرمندان بنام تبریزی در خصوص خروجی این جشنواره تشریح کرد: در بخش مسابقه کارهای بسیار قدرتمندی وجود دارد که خروجی چشمگیری را به دنبال خواهد داشت چراکه سبک های متفاوتی نیز در این جشنواره شاهد هستیم.
ساقی نژاد افزود: وجود هنرمندان خارجی وآثارشان می تواند در موفقیت هنری ما موثر باشد چراکه می توانیم از سبک های و ایده های انان نیز در کارهایمان استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه وقتی نمایشی به اجرا در می آید  پیام هایی را به دنبال دارد، ادامه داد: نمایش های پیام دار طبیعتا در راستای اهداف جشنواره اجرایی می شود.
ساقی نژاد در خصوص تثیر گذاری نمایش های خیابانی در راستای جذب گردشگر ادعان داشت: طبیعتا تبلیغات نمایش ها یکی از موثرترین گام های جذب گردشگر به شمار می رود چراکه مکان تعیین شده زمینه آن را فراهم کرده تا مخاطبان با تماشای نمایش ها از هنر حمایت کرده و این کار را به گوش جهانیان برسانند.

ارسال نظر