سه‌شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
کد خبر45047

بهره برداری از زمین ورزشی چمن مصنوعی؛
پروژه مشارکتی کمپ ورزشی عینالی به بهره داری رسید

3.jpg

شهریارنیوز: فاز اول پروژه مشارکتی کمپ ورزشی عینالی با احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی به بهره داری رسید.

به گزارش شهریار، فاز اول پروژه مشارکتی کمپ ورزشی عینالی با احداث زمین ورزشی چمن مصنوعی با حضور سونیا اندیش و فرج محمد قلیزاده اعضای شورای اسلامی کلانشهر تبریز، جمعی از مسولین، پیشکسوتان و ورزشکارن استان افتتاح شد.

فیروزیان مدیرعامل سازمان توسعه و عمران عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز در آیین افتتاحیه، اظهار کرد: فاز اول مجموعه کمپ ورزشی با احداث زمین فوتبال چمن مصنوعی به متراژ ۷۴۲۰ متر مربع به لطف الهی و زحمات باشگاه فرهنگی ورزشی علم وادب تبریز بعنوان سرمایه گذار این پروژه به بهره برداری رسید و فاز دوم شامل سوئیت اقامتی و کافی شاپ، رختکن و ... در چند ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه گامی در راستای توسعه اماکن ورزشی منطقه کم برخوردار بشمار می رود، گفت: احداث این مجموعه در راستای توسعه و توزیع متوازن اماکن ورزشی در محلات می باشد با احداث این مجموعه ورزشی که نزدیک به کوی شهید بهشتی و مناطق کم برخوردار شهر احداث شد علاوه بر استفاده بهینه تیم های ورزشی حرفه ایی میزبان علاقمندان به ورزش فوتبال این مناطق خواهد بود

احد نظرزاده پیشکسوت و از کارشناس بنام فوتبال استان در آیین بهره برداری با تشکر از مدیریت و کارکنان سازمان عون بن علی شهرداری تبریز گفت: اقدامات انجام گرفته در تفرجگاه عینالی جهت رونق ورزش همچنین اجرای پروژه کمپ ورزشی قابل تحسن و گامی موثر در حمایت از ورزش پرطرفدار فوتبال و رفع کمبود زمین برای این رشته ورزشی در شهر می باشد.

سونیا اندیش عضو دیگر شورای اسلامی تبریز با تشکر از فیروزیان مدیرعامل و مجموعه تلاشگر سازمان عون بن علی همچنین سرمایه گذار پروژه کمپ ورزشی، افزود: اعضای شورای اسلامی شهر خود را ازجامعه ورزش دور ندانسته چراکه ورزش با سلامت مردم در ارتباط است. از تمام پروژه های ورزشی حمایتمی کنیم و قدردان سرمایه گذاران بخش خصوصی بخصوص در حوزه ورزش و سلامت هستیم.

فرج محمد قلیزاده  با حضور در آیین افتتاحیه ضمن آرزوی توفیق به زحمتکشان خدوم مجموعه عون بن علی اظهار داشت: تفرجگاه عینالی به دلیل نزدیکی به شهر و داشتن شرایط لازم برای اجرای محیط های ورزشی از پتانسیل بالایی برخوردار است و سیاست سازمان عون بن علی در  بکارگیری از توان بخش خصوصی برای ایجاد امکانات رفاهی، تفریحی و ورزشی که امروز شاهد اجرای یکی از پروژه های مشارکتی این سازمان هستیم، قابل تقدیر است.

ارسال نظر