چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
کد خبر45165

در جلسه ستاد سامان‌دهی امور جوانان آذربایجان شرقی عنوان شد:
فعالیتهای فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز الگویی موفق برای سایر کلانشهر ها است

705.jpg

شهریارنیوز: محمدمهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در جلسه ستاد سامان‌دهی امور جوانان آذربایجان شرقی فعالیتهای فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز را الگویی موفق در بین سایر کلانشهر ها عنوان کرد.

با حضور معاون ساماندهی امورجوانان وزارت ورزش و جوانان کشور و استاندار آذربایجان‌شرقی  شصت و هشتمین جلسه ستاد سامان‌دهی امور جوانان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام حمیدی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز به تشریح فعالیت‌های شهرداری در حوزه ورزش و جوانان پرداخت. مجید خدابخش استاندارآذربایجان‌شرقی، امید محدث، مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و محمدمهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان دیگر سخرانان این جلسه بودند.

در این نشست محمدمهدی تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز را الگوی موفق در بین سایر کلانشهر ها عنوان نمود.

محمدمهدی تندگویان اظهار داشت: استان آذربایجان شرقی جزو استان‌های برتر ماست که این موضوع جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی با اشاره به اینکه  گزارشی که از اقدامات انجام شده در شهرداری تبریز  ارائه شد، گزارشات خوبی است افزود: این فعالیتها  توانمندی و دغدغه‌مندی استان آذربایجان شرقی را نشان می‌دهد.

استاندارآ ذربایجان‌شرقی نیز در این جلسه ازفعالیتهای فرهنگی وهنری شهرداری تبریز در یکسال گذشته تقدیر و قدردانی کرد.

مجید خدابخش، با اشاره به ظرفیت های فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  ، فعالیتهای فرهنگی وهنری شهرداری تبریز را قابل تحسین  توصیف نمود وافزود:  فعالیتها ی شهرداری در راستای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان  در مقایسه با سایر نهادها ی فرهنگی شهر چشمگیر است .

ارسال نظر