یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
کد خبر45212

شهردار منطقه 7 تبریز:
بزودی عملیات فاز 2 مسیر گشایی قم باغی آغاز می شود

1133.jpg

شهریارنیوز: شهردار منطقه 7 تبریز در بازدید از قم باغی گفت: به منظور تسهیل در امر تردد وسایل نقلیه و مرتفع شدن مشکل اهالی منطقه عملیات اجرائی مسیر گشایی فاز دو قم باغی بزودی آغاز می شود.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، علی فرخی شهردارمنطقه با اعلام این خبر گفت: هدف اصلی از اجرای این پروژه تسهیل در امر تردد شهروندان ، وسایل نقلیه و ایجاد حلقه های ارتباطی مناسب بین معابر و مسیر های اصلی و فرعی این منطقه است که بزودی مراحل توافق و تملک املاک واقع در مسیر آغاز می شود.

شهردار منطقه با عنوان اینکه موفقیت تمامی دستگاهها و ارگانها در گرو مشارکت های مردمی است، افزود: به منظور اجرای هر چه سریعتر و بهتر این پروژه از اهالی این منطقه انتظار داریم همچون گذشته با اتحاد و همیاری خود شهرداری منطقه را در به ثمر رساندن پروژه های در دست اقدام یاری رسانده تا ما نیز بتوانیم با اجرای مطلوب پروژه ها در راستای مرتفع شدن مشکلات موجود گام برداریم .

شهردار منطقه خاطر نشان ساخت: طول کل مسیرگشایی قم باغی 1000 متر بوده  و عرض آن 18 متر است که  فاز اول آن به بهره برداری رسیده و انشالله بزودی شاهد آغاز فاز 2 عملیات تملک املاک واقع در مسیر به تعداد 70  باب خواهیم بود.

ارسال نظر