دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۹
کد خبر45231

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی خبر داد:
مشکل فنی در موتور هواپیمای پرواز تبریز - تهران

13970122000280_Test_PhotoH.jpg

شهریارنیوز: مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی با اشاره به لغو پرواز تبریز- تهران به علت نقص فنی در موتور هواپیما گفت: مسافران با پروازهای جایگزین به تهران آمدند.

به گزارش شهریار به نقل از خبرگزاری فارس، مصطفی صفایی اظهار کرد: پرواز ساعت 23 دیشب تهران به تبریز دچار مشکل فنی شده بود و بدون هیچ‌گونه مسافرگیری، پرواز باطل اعلام شد.

وی افزود: مشکل فنی در موتور هواپیما قبل از پرواز مشخص شد و پرواز ساعت 23 تبریز به تهران لغو شد و این موضوع بلافاصله به همه مسافران اعلام گردید تا به صورت اختیاری یا از پروازهای جایگزین صبح استفاده کرده و یا هزینه بلیت پرواز باطل‌شده را دریافت کنند.

مدیرکل فرودگاه‌های اذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: صبح امروز 5 پرواز از شرکت‌های هوایی آتا، کاسپین، ایرتور و ایران ایر به تهران وجود داشت که اکثر مسافران از این پرواز جایگزین استفاده کردند.

صفایی در ادامه با تاکید به اینکه مسافران با پروازهای جایگزین راهی تهران شدند و یا به صورت اختیاری هزینه بلیت را دریافت کرده‌‌اند، افزود: هواپیما دچار نقص فنی شده بود و خوشبختانه قبل پرواز متوجه این موضوع شدیم و با توجه به اینکه مشکل فنی بوده از این‌رو باید متخصصان فنی از تهران برای حل آن می‌آمدند، به همین خاطر پرواز باطل اعلام شد.

ارسال نظر