سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
کد خبر45251

دبیر علمی کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام اعلام کرد:
ارسال۴۰۰ عنوان مقاله به دبیرخانه کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام

علیرضا سلطانی.jpg

شهریارنیوز: دبیر علمی کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام عنوان کرد: ۴۰۰ عنوان مقاله در موضوعات عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام به دبیر خانه ارسال شد.

علیرضا سلطانی در کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام اظهار کرد: این کنفرانس به نوعی به بهانه رویداد تبریز۲۰۱۸برگزار شده و عنوانی با موضوع کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام به خود گرفته است.

وی در خصوص کارهای اجرایی این کنفرانس گفت: استارت این کار از۱۴ ماه پیش شروع شده که با حمایت ها دانشگاه های مختلف اینک در آستانه ی برگزاری آن هستیم که یکی از اقدامات کم نظیر به شمار می رود.

سلطانی با بیان اینکه برای تحقیق این کنفرانس دانشگاه های مختلفی ما را یاری کرده اند، ادامه داد: یکی از آنها دانشگاه جامع علمی کاربردی شهرداری تبریز و دیگری دانشگاه سراسری است  از حمایت های بسیاری برای اجرای این رویداد برخوردار بوده ایم.

دبیر علمی کنفرانس ملی عمران، معماری و شهرسازی کشورهای جهان اسلام اذعان داشت: ۴۰۰ عنوان مقاله به دبیر خانه ارسال شده بود که از آنها ۱۰۰ مورد رد و ۳۰۰ مورد مقاله از کشورهای مختلف در حوزه های شهر و شهرسازی پذیرفته شد.

سلطانی خاطر نشان شد: موضوع اصلی این کنفرانس به نوعی طرز تفکر بوده که خالق آن انسان ها هستند؛ باید با تامل در مسائل شهری کارها را در راستای تعالی شهری پیش ببریم.

ارسال نظر