چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۸
کد خبر45255

شهرداری منطقه پنج برگزار می کند؛
ویژه برنامه "افطارلیق" در بوستان توان شهرک باغمیشه

صثض.png

شهریارنیوز: ویژه برنامه "افطارلیق" در ماه مبارک رمضان توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی و اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز و با همکاری شهرداری منطقه پنج در یکی از پارک های این منطقه برگزار می شود .

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 5 تبریز، یعقوب هوشیار با اعلام این مطلب گفت: در طول ماه مبارک رمضان ویژه برنامه بعد از اذان مغرب شروع می شود و شهروندان در بوستان توان شهرک باغمیشه افطاری می کنند.

شهردار منطقه پنج در ادامه با تقدیر از همراهی و مشارکت  معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز و همچنین اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری افزود : همه روزه کارشناسان دینی ، بهداشتی و هنرمندان مطرح استان برنامه های ویژه ای را برای شهروندان اجرا خواهند کرد.

وی در ادامه هدف از برگزاری این طرح را که برای اولین بار در یکی از بوستان های تبریز و در طول ماه مبارک رمضان برگزار می شود، تحقق شعار " تبریز شهر خدا – شهر مهربانی " اعلام کرد و اظهار داشت: در طول ماه مبارک رمضان برنامه هایی برای سوم خرداد ، سالروز آزاد سازی خرمشهر، وفات حضرت خدیجه (س) ، ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) ، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ، روز جهانی قدس و عید سعید فطر پیش بینی شده است .

شایان ذکر است؛ ویژه برنامه افطارلیق در طول ماه مبارک رمضان از ساعت 21 تا ساعت 23 در بوستان توان واقع در شهرک باغمیشه جنب پمپ بنزین اجرا می شود .

ارسال نظر