پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۱
کد خبر45278

مديرعامل سازمان عون‌بن‌علي:
اتخاذ تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان در ماه مبارک رمضان

970226-oqaf (1).JPG

شهریارنیوز: مدیرعامل سازمان عون بن علی و پارک طبیعت شهرداری تبریز از اتخاذ تمهیدات لازم برای ارائه خدمات مطلوب به همشهریان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش شهریار، شمس الله فیروزیان بعد از جلسات هماهنگی و برنامه ریزی جهت آماده سازی تفرجگاه عینالی برای ماه مبارک رمضان  که با حضور رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز با ذکر این خبر گفت: در راستای خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان و گردشگران عزیز با برنامه ریزی، همکاری و همدلی تمامی واحدهای سازمان و اتخاذ تمهیدات لازم، تفرجگاه عینالی امسال نیز همچون سال های گذشته میزبان خوبی برای روزه داران در شب های ماه مبارک رمضان خواهد بود.

فیروزیان با اشاره به هماهنگی های لازم برای اجرای ویژه برنامه های متنوع در شب های ماه رمضان بیان نمود: در راستای پر کردن اوقت فراغت شهروندان برای همشهریان عزیز، برگزاری جشنواره شب های رمضان با مشارکت گروه های هنری در محوطه نگارخانه عینالی اجرا خواهد شد همچنین با مشارکت کل اوقاف و امور خیریه استان ویژه برنامه های معنوی در آستان مقدس عون بن علی و زید بن علی و محوطه یادمان شهدای گمنام اجرا می شود. برپایی نماز جماعت مغرب و عشاء ، برگزاری ویژه برنامه ماه مبارک رمضان و نیز سخنرانی های بعد از افطار می باشد.

مديرعامل سازمان عون‌بن‌علي و پارك طبيعت شهرداري تبریز خاطر نشان کرد: آستان مقدس امامزادگان بصورت شبانه روزی پذیرای زائران عزیز خواهد بود همچنین جهت رفاه شهروندان مخصوصا افراد مسن و کم توان تاکسی های ون تا ساعت 2 بامداد به مهمانان عزیز خدمات ارائه  خواهند داد و مجتمع تله کابین تبریز نیز در ایام ماه مبارک رمضان از ساعت  7 عصر تا 12 شب و روزهای تعطیل از 9 صبح تا 12 شب آماده پذیرایی از شهروندان و گردشگران عزیز خواهد بود.

ارسال نظر