چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۰
کد خبر45510

برنامه دور نخست مرحله حذفی رده بزرگسالان فوتسال جام تبریز 2018 مشخص شد

news__71f880c917b161bcf9c3f053efaa2c7a___big.jpg

شهریارنیوز: برنامه دیدارهای دور نخست مرحله حذفی مسابقات فوتسال تبریز 2018 در رده بزرگسالان مشخص شد.

مرحله گروهی مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 با برگزاری 240 دیدار بین 160 تیم در 10 روز به پایان رسید. در روز دهم این مسابقات که شب گذشته (دوشنبه) با برگزاری 19 بازی پیگیری شد، تکلیف تیم‌های صعودکننده به مرحله حذفی و برنامه دور نخست این مرحله مشخص شد.

در دور نخست مرحله حذفی 40 بازی برگزار می‌شود که برنده این دیدارها به دور دوم مرحله حذفی صعود می‌کنند. در این مرحله برنده بازی شماره یک با برنده بازی شماره 40، برنده بازی شماره 2 با برنده بازی 39 و ... بازی خواهند کرد تا در نهایت تکلیف 20 تیم صعود کننده به دور سوم مرحله حذفی مشخص شود.

بر این اساس برنامه دور نخست مرحله حذفی مسابقات جام فوتسال تبریز 2018 که در 2 روز برگزار می‌شود، به شرح زیر است:

*
بازی شماره یک: شهدای سهند با شعله طالقانی – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن مشروطه – ساعت 22
بازی شماره 40: بابایی اقدم پل قاری با عقاب کوچه باغ – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن میلاد – ساعت 00:30 بامداد

*
بازی شماره 2: عاشقان اباعبداله بهمن آباد با ایرانیان پل قاری – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن مشروطه – ساعت 23
بازی شماره 39: سهلان خیابان قانون با ایمان ابوذر – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن میلاد – ساعت 23:30

*
بازی شماره 3: سازمان پسماند با شهدای پاسداران – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن مشروطه – ساعت 24
بازی شماره 38: شهدای طالقانی با شهاب تبریز – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن میلاد – ساعت 22:30

*
بازی شماره 4: نگین رسالت با شبنم خطیب – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن ارم – ساعت 22
بازی شماره 37: شهید قاضی با تانیش طرح منجم – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن میلاد – ساعت 21:30

*
بازی شماره 5: پایگاه حضرت ولیعصر (عج) با ستارگان چاوان – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن ارم – ساعت 23
بازی شماره 36: کارکنان سازمان ورزش با شهید منجم ایثار – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن آزادی – ساعت 00:30 بامداد

*
بازی شماره 6: اتحاد منظریه با عقاب حجتی – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن ارم – ساعت 24
بازی شماره 35: ستارخان رضوانشهر با ستارگان ارم – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن آزادی – ساعت 23:30

*
بازی شماره 7: شهید علی شاهی حافظ با وحید سیلو – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن سفیرامید
– ساعت 22
بازی شماره 34: دانشگاه علمی کاربردی ماشین سازی با شهدای آتش نشانی – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن آزادی – ساعت 22:30

*
بازی شماره 8: پایگاه شهید شاکری بهمن آباد با صدرا ائل گلی – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن سفیرامید – ساعت 23
بازی شماره 33: کوثر زنگوله باغ با مسعود ابوذر – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن آزادی – ساعت 21:30

*
بازی شماره 9: شهید صفری مفتح با منتخب زرگران بازار تبریز – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن سفیرامید – ساعت 24
بازی شماره 32: منتخب رضوانشهر با شهید صفر علیزاده حجتی – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن عدالت اکبری – ساعت 24

*
بازی شماره 10: بزرگسالان کندرود با قرمزپوشان ارم – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن عدالت اکبری – ساعت 22
بازی شماره 31: قارتال آذربایجان با ماهان سهند آذربایجان – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن عدالت اکبری – ساعت 23

*
بازی شماره 11: مرکز آموزش ولیعصر با امید انقلاب – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن عدالت اکبری – ساعت 23
بازی شماره 30: میهن دوست خیام با دانشگاه علوم پزشکی – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن عدالت اکبری – ساعت 22

*
بازی شماره 12: کوثر آذربایجان با فخری تبریز – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن عدالت اکبری – ساعت 24
بازی شماره 29: ارکید شمس تبریزی با وحدت بهار – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن سفیرامید – ساعت 24

*
بازی شماره 13: یاران المهدی باغمیشه با پایگاه شهید صدوقی منجم – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن میلاد – ساعت 21:30
بازی شماره 28: تبریز جوان جلالیه با ارک آذربایجان – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن سفیرامید – ساعت 23

*
بازی شماره 14: اطلس طالقانی با سهند طالقانی – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن میلاد – ساعت 22:30
بازی شماره 27: گوهر ملل منجم با بزرگسالان ارم – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن سفیرامید – ساعت 22

*
بازی شماره 15: ستارگان حجتی با برق ولیعصر – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن میلاد – ساعت 23:30
بازی شماره 26: پایگاه حضرت روح الله با بیرلیک ارم – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن ارم – ساعت 24

*
بازی شماره 16: شهدای مدافع حرم با طوفان بزرگمهر – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن میلاد – ساعت 00:30 بامداد
بازی شماره 25: صبا مایان سفلی با ستارگان آخر عباسی – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن ارم – ساعت 23

*
بازی شماره 17: شهدای مدافع حرم تربیت با آرسنال جوان دیهیم – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن آزادی – ساعت 21:30
بازی شماره 24: احمدی 42 متری با امید مشروطه – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن ارم – ساعت 22

*
بازی شماره 18: آذرخش پاستور با گواه راه شهرک ارم – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن آزادی – ساعت 22:30
بازی شماره 23: شهید ابراهیمی عباسی با حریر حافظ – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن مشروطه – ساعت 24

*
بازی شماره 19: علامه جعفری ارم با شاهد مشعل طالقانی – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن آزادی – ساعت 23:30
بازی شماره 22: پایگاه طاها حوزه 6 با شهید شریفی قم تپه – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن مشروطه – ساعت 23

*
بازی شماره 20: شاهین پاسداران حیدرآباد با شاهین خلیل آباد – روز سه شنبه 8 خرداد – سالن آزادی – ساعت 00:30 بامداد
بازی شماره 21: تکنیک مشروطه با یاران سرخاب – روز چهارشنبه 9 خرداد – سالن مشروطه – ساعت 22

گفتنی است پس از پایان این دور، 40 تیم به دور دوم مرحله حذفی صعود می‌کنند.

 

ارسال نظر