یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
کد خبر45571

آسفالت ریزی محلات و معابر حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 7 تبریز

02..JPG

شهریارنیوز: با اتمام عملیات جدول گذاری و اصلاح آبروها در تعدادی از محلات حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 7 تبریز عملیات آسفالت ریزی در این محلات ادامه دارد.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه 7 تبریز، علی فرخی شهردار منطقه 7 با اعلام این خبر گفت: در راستای ارائه خدمات محله ای و مرتفع شدن مشکلات چندین ساله اهالی آخماقیه و رواسان، عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها در تعدادی از این محلات توسط معاونت فنی و عمرانی منطقه  به اتمام رسیده و عملیات آسفالت ریزی آن شروع شده است.

وی تصریح کرد: ارایه خدمات محله ای و بهسازی معابر از اولویت های اصلی این شهرداری است که در این خصوص با توجه به مشکلات چندین ساله به دلیل نامناسب بودن آبروها و جداول که باعث تخریب آسفالت و ایجاد یک محیط غیر بهداشتی در محلات آخماقیه و رواسان شده است، در ابتدا عملیات جدول گذاری ،ساماندهی و اصلاح آبروها و زیرسازی اساسی در محلات صورت گرفته و بعد از آن آسفالت ریزی انجام می شود.

مهندس فرخی اظهار داشت: امیدواریم با اتمام این عملیات ، شاهد افزایش عمر آسفالت معابر، رفع اختلالات تردد، جمع آوری و هدایت مناسب آب های سطحی، بهبود کیفی ظاهری معابر در این طرح حاصل شود.


 

ارسال نظر