جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
کد خبر45618

استقبال شهروندان تبریزی از نمایشگاه "جام جنایی غزه"

روز قدس.jpg

شهریار نیوز: راهپیمایان تبریزی از ابتکار اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در برپایی نمایشگاه دیواری "جام جنایی غزه" استقبال کردند.

به گزارش شهریار، مردم روزه دار و انقلابی تبریز در راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور در میدان ساعت و مقابل عمارت بلدیه تبریز از نمایشگاه "جام جنایی غزه" دیدن کردند.

این نمایشگاه تجسمی که به از ابتکار اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز برپا شده است، با تصاویر گرافیکی و تصویرسازی جنایات و ستم رژیم غاصب صهیونیستی را بر مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین و اشغال بیت المقدس نشان می دهد.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه دیواری "جام جنایی غزه" جدیدترین اقدام ابتکاری اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کلانشهر تبریز محسوب می شود که در میدان ساعت برپا شده است.

این اقدام ابتکاری با توجه به درپیش بودن جام جهانی و نیز روز جهانی قدس، با هدف افشای جنایات رژیم صهیونیستی و اطلاع رسانی آنچه در غزه می گذرد صورت گرفته است.

این نمایشگاه دیواری مجموعه ای از طرح های گرافیکی و تصاویر معناداری است که با بهره گیری از رویداد مهم جام جهانی فوتبال، قصد دارد اتفاقات تلخ و غیرانسانی سرزمین فلسطین اشغالی را به نمایش گذارد.

با توجه به حوادث اخیر پیش آمده در سرزمین های اشغالی به ویژه پس از انتقال سفارت امریکا از تل آویو به بیت المقدس و جنایات جدید رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین، وظیفه ی انسانی و انقلابی ایجاب می کند از هر امکانی برای فریاد صدای مظلومیت قدس شریف بهره جست.

ارسال نظر