شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
کد خبر45640

برنامه روز هفدهم مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 اعلام شد

11.jpg

شهریارنیوز: هفدهمین روز از مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 با برگزاری 23 دیدار برگزار می‌شود.

با اتمام مرحله گروهی رده نوجوانان و جوانان، تیم‌های صعودکننده از این 2 رده امشب در دیدارهای حذفی به مصاف هم می‌روند تا تیم‌های حاضر در مرحله دوم گروهی این 2 رده مشخص شوند.

بر این اساس، دیدارهای مسابقات فوتسال جام تبریز 2018 امشب با برگزاری 9 دیدار در رده نوجوانان (حذفی)، 8 دیدار در رده جوانان (حذفی) و به ترتیب 4 و 2 دیدار در رده بزرگسالان و پیشکسوتان پیگیری می‌شود.

برنامه دیدارهای امشب به شرح زیر است:

* مرحله حذفی رده نوجوانان – 19 خرداد – سالن شهدای خطیب (میدان رسالت)
بازی شماره یک: تیم اول گروه یک (شهید پناهی) – تیم دوم گروه 9 (مینیاتور منبع آب ب) - ساعت 22
بازی شماره 2: تیم اول گروه 3 (مدرسه امام محمد باقر (ع)) – تیم دوم گروه 2 (یاران محله توماس)– ساعت 23
بازی شماره 3: تیم اول گروه 5 (تکنیک مشروطه) – تیم دوم گروه 4 (ستارگان خطیب) – ساعت 24

* مرحله حذفی رده نوجوانان – 19 خرداد – سالن مشروطه (خیابان امامیه)
بازی شماره 4: تیم اول گروه 7 (فرهنگ باسمنج) – تیم دوم گروه 6 (ایرانا عباسی) – ساعت 22
بازی شماره 5: تیم اول گروه 9 (نام آوران ارم) – تیم دوم گروه 8 (شهید دهقان الف) – ساعت 23
بازی شماره 6: تیم اول گروه 2 (مهرآوران آخونی) – تیم دوم گروه یک (شهید مفتح) – ساعت 24

* مرحله حذفی رده نوجوانان – 19 خرداد – سالن ارم (ارم - جنب آتش نشانی)
بازی شماره 7: تیم اول گروه 4 (عقاب مهر) – تیم دوم گروه 3 (الغدیر قره باغی) – ساعت 22
بازی شماره 8: تیم اول گروه 6 (گسترش نصف راه) – تیم دوم گروه 5 (شهید علیپور) – ساعت 23
بازی شماره 9: تیم اول گروه 8 (آرمین آذربایجان) – تیم دوم گروه 7 (کندرود) – ساعت 24

* مرحله حذفی رده جوانان – 19 خرداد – سالن سفیرامید (شهرک طالقانی)
بازی شماره یک: تیم اول گروه یک (دوچرخه حیدرآباد) – تیم دوم گروه 2 (خادمین شهدای میثاق) – ساعت 22
بازی شماره 2: تیم اول گروه 3 (شهید پناهی) – تیم دوم گروه 4 (عقاب مهر نصف راه) – ساعت 23
بازی شماره 3: تیم اول گروه 5 (مدافع حرم آذربایجان) – تیم دوم گروه 6 (شهدای ائمه آخونی) – ساعت 24

* مرحله حذفی رده جوانان – 19 خرداد – سالن شهروند (خیابان شهیدان ذاکر)
بازی شماره 4: تیم اول گروه 7 (آذرخش پاستور) – تیم دوم گروه 8 (منیاتور منبع آب)– ساعت 22
بازی شماره 5: تیم اول گروه 2 (شهید میراب حوزه 6) – تیم دوم گروه یک (ستارگان رسالت) – ساعت 23
بازی شماره 6: تیم اول گروه 4 (شهید ابراهیمی عباسی) – تیم دوم گروه 3 (ایرانا عباسی) – ساعت 24

* مرحله حذفی رده جوانان – 19 خرداد – سالن عدالت اکبری (ائل گلی – پشت مترو)
بازی شماره 7: تیم اول گروه 6 (فرهنگ باسمنج) – تیم دوم گروه 5 (امید مشروطه) – ساعت 23
بازی شماره 8: تیم اول گروه 8 (جوانان کندرود) – تیم دوم گروه 7 (شهید اکرامی سرخاب) – ساعت 24


* مرحله چهارم (گروهی) بزرگسالان – 19 خرداد - سالن آزادی (اول خیابان رسالت)
عاشقان اباعبداله (ع) – پایگاه شهید توانا از گروه یک – ساعت 22:30
بزرگسالان کندرود – شهدای طالقانی از گروه یک – ساعت 23:30

* مرحله چهارم (گروهی) بزرگسالان – 19 خرداد - سالن میلاد (چایکنار – پارک قائم)
وحدت بهار – گواه راه ارم از گروه 2 – ساعت 22:30
یاران المهدی اندیشه – پایگاه حضرت روح الله از گروه 2 – ساعت 23:30

* مرحله سوم (گروهی) پیشکسوتان – 19 خرداد - سالن خاوران
پیشکسوتان کندرود – سپهر آذربایجان از گروه یک – ساعت 22:30
عارف یکه دکان – تراکتورسازان الف از گروه 2 – ساعت 23:30

گفتنی است در رده نوجوانان تیم‌های برنده در دیدارهای شماره یک تا 5 در گروه یک و برنده دیدارهای 6 تا 9 در گروه شماره 2 مرحله گروهی این مسابقات قرار می‌گیرند.

همچنین در رده جوانان، تیم‌های برنده در دیدارهای شماره یک تا 4 در گروه شماره یک و برندگان دیدارهای شماره 5 تا 8 در گروه 2 این رده قرار خواهند گرفت.

 

ارسال نظر