یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
کد خبر45671

لایروبی کانال جنب فروشگاه رفاه از سوی شهرداری منطقه دو تبریز

02.jpg

شهریارنیوز: در راستای تداوم عملیات اجرائی لایروبی و پاکسازی کانال های سطح حوزه شهرداری منطقه دو تبریز، عملیات لایروبی کانال جنب فروشگاه رفاه به انجام رسید.

باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: به منظور جلوگیری از سرریز آبهای سطحی به معابر و مسیرها و با هدف حفظ سلامتی شهروندان، اجرای لایروبی و پاکسازی کلیه کانال های سطح حوزه منطقه از سوی تلاشگران حوزه عمران این شهرداری به اجرا درآمده و این عملیات در کانال جنب فروشگاه رفاه و زیر پل اتحاد ملی در حدود 2000 متر مربع به انجام رسید.
شهردار منطقه دو در ادامه افزود: در همین راستا عملیات لایروبی و پاکسازی کانال الهی پرست واقع در مرکزی ترین مسیر تحت پوشش شهرداری منطقه دو و لایروبی کانال خلعت پوشان واقع در جاده تهران بعنوان اصلی ترین مسیر این منطقه و پاکسازی کانال مقابل راهنمائی نیز به اتمام رسیده است.
بنابه گفته مهندس خوشنواز سایر کانال های واقع در محدوده شهرداری منطقه دو از جمله کانال گلستان از فلکه فردوس تا مقابل برج های آسمان تبریز، کانال جاده باسمنج از تقاطع خیابان قائم تا پل کابلی، کانال سبلان از اتوبان شهیدکسائی تا پشت هتل شهریار و کانال ملاصدرا از مقابل شهرک آزمایش تا کمربندی میانی؛ در برنامه لایروبی و پاکسازی حوزه عمران شهرداری منطقه دو، گنجانده شده است.


 

 

 

ارسال نظر