دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
کد خبر45698

اجرای عملیات تعویض جداول جاده ائل گلی از سوی شهرداری منطقه دو تبریز

01.jpg

شهریارنیوز: عملیات تعویض جداول و کانیوها و ترمیم کف سازی پیاده روهای جاده ائل گلی از سوی شهرداری منطقه دو تبریز به اجرا درآمده است.

به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: این عملیات به منظور هدایت صحیح آبهای سطحی و جلوگیری از سرریز سیلاب ها به معابر در ضلع شرقی جاده ائل گلی و از میدان ائل گلی تا مقابل پیتزا توسکا از سوی تلاشگران حوزه عمران منطقه دو به اجرا درآمده است.

شهردار منطقه در ادامه افزود: همسو با این فعالیت همچنین به منظور رفاه حال شهروندان و سهولت تردد عابرین پیاده، ترمیم کف سازی پیاده روهای مسیر جاده ائل گلی نیز اجرائی شده است.

بنابه گفته خوشنواز، تعویض و اصلاح جداول و کانیوهای ضلع غربی جاده ائل گلی از فلکه گلشهر تا ابتدای کوی سهند نیز در سایه سخت کوشان حوزه عمرانی شهرداری منطقه دو به انجام رسیده و همچنین انجام جدول گذاری در اتوبان شهیدکسائی و در مقابل پادگان آموزشی نیز خاتمه یافته است.

شایان ذکر است؛ فعالیت بعدی حوزه عمران شهرداری منطقه دو، انجام اصلاحات جداول و ترمیم پیاده روهای جاده ائل گلی از فلکه گلشهر تا فلکه خیام خواهد بود.
 

ارسال نظر