سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
کد خبر45732

​​​​​​​قدر دانی طنزپرداز تبریزی از شهرداری منطقه پنج
شاد کردن مردم کار آسانی نیست

927.jpg

یک طنزپرداز تبریزی گفت: شاد کردن مردم کار آسانی نیست ولی اگر شرایط لازم مهیا شود هنرمندان زحمت کش تبریز حاضرند با شهرداری در این زمینه بیش از پیش همکاری داشته باشند.

در نوزدهمین شب از برنامه افطارلیق علیرضا رنجی پور هنرمند طنزپرداز و مهردادیگانه بازیکن سابق تیم ملی نوجوانان که گفته می شود با تراکتورسازی قرار داد خواهد بست با حضورشان علاوه بر اجرای برنامه در مورد حضورتیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی روسیه نیزنظرشان را بیان کردند.

به گزارش امورارتباطات منطقه ، دراین برنامه که بعد از افطاردرپارک توان  شهرک باغمیشه با حضور هنرمندان برگزار می شود علیرضا رنجی پور ضمن کمک به آزادی زندانی غیر عمد مالی ، اقدام شهرداری منطقه پنج در برگزاری برنامه افطارلیق را ارزشمند دانست وگفت : شاد کردن مردم از کارهای ارزشمند است .

وی افزود: کمک به آزاد سازی زندانیان که برای اولین باردر جنگ های شبانه با مشارکت شهرداری وستاد دیه استان اجرا می شود اقدامی ستودنی است. 

وی ضمن قدر دانی از شهرداری منطقه پنج در برگزاری جشن های ماه مبارک رمضان ابراز امیدواری نمود این حرکت فرهنگی وهمچنین کمک به آزادی زندانیان در تمامی پارک های شهر اجرا شود.

 گفتنی است در نوزدهمین برنامه افطارلیق هنرمندانی همچون جدیری ، فتحی ، اسکندری پور ومحمودی حضور داشتند.
 

ارسال نظر