سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
کد خبر45747

با اعتبار بالغ بر 120 میلیار ریال؛
پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 6 تبریز افتتاح شد

افتتاح

شهریارنیوز: پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 6 با ارزش 120 میلیارد ریال در غرب تبریز افتتاح شد.

به گزارش شهریار، هشت عنوان پروژه شهرداری منطقه 6 با حضور شهردار تبریز و اعضای محترم شورای شهر طی مراسمی در شهرک مبل و خودرو به بهره برداری رسید.
براین اساس احداث پروژه باندهای کندرو ورودی شمالغرب شهر به طول 3 کیلومتر با 25 هزار متر مکعب خاکبرداری، 12 هزار متر مکعب زیرسازی، 5 کیلومتر جدولگذاری، 3 هزار و 100 تن اسفالت ریزی و 770 متر طول دیوار بتنی پیش ساخته در مجموع اعتبار 30 میلیارد ریال اجرا شده است.
بازارچه خودرو به مساحت 22 هزار مترمربع و ظرفیت 800 خودرو با اجرای 30 هزار مترمکعب عملیات خاکی و 3 هزار تن آسفالت ریزی با مشارکت سازمان میادین و مشاغل شهری با صرف 10 میلیارد ریال هزینه افتتاح شد.
همچنین پد هلی کوپتر شمالغرب تبریز با هزینه یک میلیارد ریال و پروژه سپتیک آب خام پارک حجاج با هزینه 4 میلیارد ریال احداث شد.
پارک کوی اتحاد به مساحت یک و نیم هکتار با حجم کف سازی و پیاده روسازی یک هزار و 600 مترمربع و جدولگذاری و احداث آبرو 2 هزار و 800 متر با حجم یک هرار آسفالت ریزی پارکینگ با هزینه 8 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
براساس این گزارش ، آماده سازی معابر شهرک صنفی صنعتی مایان با هزینه 10 میلیارد ریال و نیرورسانی خط 20 کیلوولت شهرک مایان با هزینه 30 میلیارد ریال از جمله دیگر پروژه های این منطقه بود.
گفتنی است، خدمات عمومی عمرانی شامل جدول گذاری، آسفالت و میادین ورزشی با هزینه 27 میلیارد ریال شامل 13 هزار تن آسفالت اساسی و لکه گیری، 5 هزار متر جدول گذاری و احداث آبرو و 2 هزار مترمربع احداث میادین ورزشی به بهره برداری رسید.

ارسال نظر