سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
کد خبر45753

شهردار تبریز مطرح کرد:
توسعه درآمدهای پایدار با بهره برداری از شهرک مبل و خودرو/ پروژه های ناتمام در اولویت اول شهرداری

6

شهریارنیوز: شهردار تبریز گفت: با بهره برداری کامل از شهرک مبل و خوردو در کنار توسعه منابع درآمدهای پایدار، شهرداری می تواند در افزایش رضایتمندی شهروندان وکاهش معضلات بار ترافیک سبزه میدان تاثیرگذار باشد.

به گزارش شهریار، مهندس ایرج شهین باهر در مراسم افتتاح هشت پروژه عمرانی در منطقه غرب تبریز با اشاره به تخصیص و هزینه بالغ بر 120 میلیارد ریال، افزودعزم جدی شهرداری اجرای پروژه های اساسی مورد نیاز در شهر تبریز است و تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت قرار دارند.

وی اظهار داشت: امروز در حالی شاهد افتتاح همزمان پروژه های عمرانی هستیم که در آن واحد در دوره ریاضت شهرداری های کشور قرار داریم و در دیگر شهرهای بزرگ درآمد شهرداریها عملا صفر است.

شهین باهر با تاکید بر کاهش بروکراسی اداری و تشویق شهروندان و بخش خصوصی در اپروژه های مختلف شهرداری اعلام کرد: توسعه فضای سبز با احداث چندین پارک تازه تاسیس در سال جاری و فضاهای ورزشی و فرهنگی یکی از مهمترین عملکردهای شهرداری تا پایان سال جاری به شمار می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه ضرورت دارد میزان جذابیت شهرک مبل و خودرو را افزایش دهیم متذکر شد: برنامه ریزی های اولیه برای افزایش پارک شهربازی و فضاهای ورزشی در این شهرک انجام می گیرد تا علاوه برای کاربری تجاری محیطی با نشاط برای حضور خانواده ها نیز تبدیل شود.

شهردار تبریز تصریح کرد: طبق هماهنگی هایی که با معاون محترم عمرانی استانداری آذربایجان شده است، سعی داریم مسیر ورودی از کنارگذر غربی شهرک مبل و خودرو تا یک ماه آینده تکمیل کنیم.

شهین باهر همچنین با اشاره به پروژه های نیمه تمام تبریز گفت: از سال 84 پروژه عمرانی پل کابلی افتتاح شده ولی هنوز بخش مهم رمپ و لوپ های اتصالی این پل ناقص است و سعی داریم با تخصیص اعتبار پل کابلی و چندین پروژه نیمه تمام را نیز کامل کنیم.

شهردار تبریز همچنین گفت: با توجه به اینکه مازاد نیروی انسانی با در نظر گرفتن چارت سازمانی شهرداری تبریز وجود دارد قصد داریم از مدیران کارآمد در مناطق و سازمان ها بهره ببریم تا مانند شهرداری منطقه شش بتوانند با سیاست های منطقی هم هزینه های جاری خود و هم اعتبار اجرای پروژه های مختلف را تامین کنند.

ارسال نظر