سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
کد خبر45754

شهردار منطقه 6 تبریز:
توسعه غرب تبریز اولویت اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری

منطقه

شهریار نیوز: شهردار منطقه 6 کلانشهر تبریز، توسعه غرب تبریز را اولویت اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری دانست و گفت: خدمات رسانی به شهروندان و تامین رفاه اهالی و ساکنان غرب تبریز به عنوان یکی از وظایف شهرداری در برنامه های منطقه 6 قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی، سامان احمدزاده در آئین افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری منطقه 6 تبریز ضمن عرض خیرمقدم به شهردار تبریز و اعضای شورای شهر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان روزه دار گفت: شهرک مبل و خودرو با مشارکت شهرداری منطقه 6 و بخش خصوصی راه اندازی شده است.

وی اذعان داشت: با توجه به اینکه یکی از دغدغه های شهردار انتقال بازارچه خودرو سبزه میدان و سامان دهی این بازارچه به منظور کاهش ترافیک و بهبود منظر شهری در اختیار سازمان میادین دارای عرفه های نمایشگاهی احداث شد.

احمدزاده افزود: این مجموعه در جهت ساماندهی شهرکها و نمایشگاههای خودرو در سطح شهر بصورت روزانه برای خرید و فروش خودرو فعال خواهد بود.

وی افزود: باند کندرو که سالیان سال راکد بود، با دستور و همکاری معاونت عمران استانداری تملک ها انجام و مسیرگشایی به طول 3 کیلومتر با اعتبار 30 هزار میلیارد ریال اجرا شده است.

شهردار منطقه 6 تبریز خاطرنشان کرد: به دلیل قرار داشتن منطقه در ورودی غرب تبریز در مسیر دروازه اروپا و محل رفت و آمد گردشگران خارجی و داخلی اجرای این پروژه در اولویت مدیریت منطقه و شهرداری تبریز قرار گرفت.

احمدزاده در تشریح دیگر پروژه های این منطقه اضافه کرد: نیرو رسانی خط 20 کیلوولت، شهرک مایان با هزینه 30 میلیارد ریال و پارک اتحاد با هزینه 8 میلیارد ریال در اطراف میدان راه آهن، احداث شد.

وی افزود: در راستای مدیریت بهینه آب و خاک احداث سپتیک آب خام در ورودی شهر به منظور تامین آب که اخیرا هم با مشکلات بیشتری روبرو شده برای آبیاری فضای سبز منطقه و پد هلی کوپتر به منظور خدمات رسانی در مواقع بحران از دیگر پروژه هایی بود که امروز به بهره برداری رسید.

شهردار منطقه 6 با اشاره به پروژه های بعدی در راستای خدمات عمومی عمرانی است، گفت: جدولگذاری، آسفالت و میادین ورزشی با هزینه 27 میلیارد ریال و پارکهای محله ای، پارکهای بازی، ایجاد وسایل بازی کودکان و زمین های ورزشی از جمله دیگر پروژه هایی بود که امروز با حضور شهردار کلانشهر تبریز افتتاح شد.

ارسال نظر