چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳
کد خبر45938

نمایشگاه بین المللی گرافیک و پوستر در تبریز گشایش یافت

1982.jpg

شهریارنیوز: نمایشگاه بین المللی گرافیک و پوستر رهپویان سفر ایمن با محوریت ارتقای فرهنگ ایمنی سفرهای جاده ای در تبریز گشایش یافت.

به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، در این نمایشگاه 80 اثر برتر هنرمندان 26 کشور جهان از جمله چین، آمریکا، ترکیه، لهستان و جمهوری آذربایجان و آثاری از نقاط مختلف کشور در خانه هنرمندان سازمان شهرداری تبریز واقع در بلوار استاد شهریار جنب بوستان مسافر مجتمع جواهر تبریز به نمایش گذاشته شده است.
این نمایشگاه در آستانه سفرهای تابستانی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از 28 تا 31 خرداد دایر بوده و علاقه مندان برای بازدید از آن می توانند صبح از ساعت 10 تا 13 و عصر از ساعت 16 تا 19 به این محل مراجعه کنند.
در این نمایشگاه آثار گرافیکی هنرمندان در خصوص ایمنی تردد با تاکید بر سفرهای درون شهری و برون شهری و تجربه های تصویری آنان از مشکلات رانندگان، در معرض دید عموم قرار گرفته است.
400 اثر از هنرمندان داخلی و خارجی به جشنواره گرافیک و پوستر رهپویان سفر ایمن ارسال شده که از بین آن ها 80 اثر به بخش نمایشگاهی جشنواره راه یافته است.
برای 3 اثر برتر و منتخب هیات داوران تندیس جشنواره، لوح سپاس و جوایر نقدی و برای 7 اثر برتر دیگر نیز لوح تقدیر اهدا می شود.

ارسال نظر