چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۵
کد خبر46172

مدیر عامل سازمان آتش نشانی:
سقوط مرد میانسال از ارتفاعات پایان، موجب مرگ وی شد

حوادث.jpg

شهریارنیوز: مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، گفت: عصر دیروز طی گزارشی به سامانه 125 و اعلام سقوط یک مرد میانسال به عمق دره و گرفتاری یک زن و دختر بچه در ارتفاعات پایان، آتش نشانان و گروه امدادی ایستگاه شماره 7 جهت بررسی و امداد رسانی عازم محل حادثه شدند.

به گزارش شهریار، آتش پاد داوود طالب نژاد با اعلام این خبر افزود: حوالی ساعت ۸:۳۰ دقیقه عصر امروز با گزارش وقوع این حادثه آتش نشانان ایستگاه شماره ۷ به محل وقوع حادثه واقع در ارتفاعات پایان شتافته و با بررسی های محل شاهد گرفتار شدن یک زن و بچه در ارتفاعات شدند که سریعا عملیات امداد رسانی برای رها سازی این دو شهروند را در پیش گرفته و هر دو را سریع به پایین منتقل و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.
وی ادامه داد؛ پدر میانسال این خانواده نیز به عمق دره سقوط کرده بود که پس از بررسی توسط عوامل اورژانس مشخص شد وی در دم جان باخته است. 

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز از شهروندان در خواست کرد: جهت پیشگیری از وقوع حوادث مشابه حتما از مسیر مطمئن در کوهستان عبور کرده و یا در صورت عدم آشنایی کافی از محل، از افراد با تجربه بهره مند شوند.
گفتنی است در عملیات امدادی این حادثه، نیروهای هلال احمر، اورژانس و نیروی انتظامی حضور داشتند

ارسال نظر