چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳
کد خبر46180

مهندس هوشیار خبر داد:
اجرای 6 ایستگاه مترو در حوزه منطقه 5 / پروژه های ترافیکی در اولویت عمرانی شرق تبریز قرار دارد

ایستگاه مترو

شهریارنیوز: شهردار منطقه 5 تبریز با بیان اینکه پروژه های ترافیکی در بودجه سال جاری بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است افزود: اجرای 6 ایستگاه مترو در حوزه منطقه 5 از جمله پروژه های مهم این منطقه به شمار می آید.

به گزارش شهریار، به نقل از امور ارتباطات منطقه 5 ، مهندس یعقوب هوشیار در حاشیه بازدید طرح های عمرانی گفت: در بودجه 2700 میلیارد ریالی امسال که 82 درصد آن عمرانی است به پروژه های ترافیکی توجه ویژه ای شده است.

شهردار منطقه پنج کلانشهر تبریز در ادامه تصریح کرد: تملک واحداث  ایستگاه های قطار شهری یکی از مهمترین وماندگارترین اقدامات شهرداری است که در این زمینه تملک و احداث 6 ایستگاه در سال جاری تداوم خواهد داشت.

وی با بیان اینکه منطقه طبق زمانبندی به تعهدات خود در قبال مترو عمل نموده افزود : در شهرک مرزداران ، نصر، باغمیشه، کوی فرشته و میدان فهمیده عملیات عمرانی ایستگاه های مترو در حال اجرا است.

مهندس هوشیار مسیرگشایی ها را از دیگر پروژه های ترافیکی برشمرد و افزود : فاز دوم مسیر گشایی فرشته جنوبی، باند کندرو جنوبی جاده تهران ، 20متری کوی سپهر به اتوبان پاسداران و 24 متری کرکج از مهمترین مسیرگشایی هایی این منطقه به شمار می آیند.

وی فاز دوم بزرگراه دوکمال به طول 1500 متروتقاطع های غیر همسطح حضرت ولیعصر (عج ) و ترمینال شرق تبریز را از دیگر پروژه های ترافیکی منطقه ذکر کرد.

هوشیار اظهار امیدواری کرد که تعدادی از این طرح ها در سال جاری به بهره برداری برسند.

 

ارسال نظر